kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Wygraj urządzenie wielofunkcyjne z drukarką i skanerem

Urządzenie wielofunkcyjneKażdy, kto dokonał zakupów na Dekordia.pl i dodatkowo w czerwcu zamieści opinię o naszym sklepie na przynajmniej jednym z poniższych serwisów opiniujących sklepy internetowe, to automatycznie uczestniczy w losowaniu nagrody, którą jest urządzenie wielofunkcyjne Brother DCP-J552DW.

 

 

 


Jak wygrać:

- Zrób zakupy w naszym sklepie.
- Zamieść opinię o nas na Ceneo.pl i/lub Opineo.pl i/lub Okazje.info w dniach 1 - 30 czerwca 2015 r. (zamieszczając opinię na wszystkich wymienionych serwisach, zwiększasz swoją szansę na wygraną).

Losowanie odbędzie się 1 lipca o godz. 13:00.
Zwycięzca zostanie poinformowany telefonicznie o wygranej.
Przed dodaniem opinii należy przygotować swój numer zamówienia.

 Weź udział w konkursie
 

 Informacje o nagrodzie

Kolorowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-J552DW oferuje  funkcje drukowania, kopiowania oraz skanowania. Producent wyposażył je w wygodną funkcję automatycznego druku dwustronnego oraz obsługę sieci Wi-Fi. Prędkość druku wynosi 33 strony na minutę (dla druku monochromatycznego) lub 27 stron na minutę (dla druku kolorowego).

Skaner posiada rozdzielczość optyczną 1200 x 2400 dpi. Urządzenie zostało wyposażone w gniazdo kart pamięci, co pozwala na bezpośredni wydruk z kart: SD, SDHC i SDXC. Obsługa urządzenia odbywa się za pośrednictwem dotykowego kolorowego wyświetlacza LCD o przekątnej 6,8 cm. 

Urządzenie pozwala na bezpośrednie drukowanie ze smartfonów i tabletów z systemami iOS, Android oraz Windows Phone 7 za pośrednictwem aplikacji iPrint&Scan, Apple AirPrint lub Google Cloud Print. Model oferuje także bezpośrednie drukowanie z i skanowanie do takich usług jak Google Drive, Facebook, Flickr, Dropbox, Picasa, Box, SkyDrive oraz Evernote.

Atramentowe urządzenie wielofunkcyjne jest wyposażone w cztery oddzielne pojemniki z tuszem. Dlatego w razie wyczerpania się tuszu w jednym z nich, użytkownik wymienia tylko pusty pojemnik.

 

Serdecznie zachęcamy do udziału w konkursie,

Zespół Dekordia.pl

 

 

Komentarze