kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Laureaci konkursu

Dziękujemy wszystkim za zamieszczone galerie. Wszystkie są niesamowicie interesujące i zasługują na nagrodę. Nagrody są tylko trzy więc narady były burzliwe.

Postanowiliśmy nagrodzić trzy różne style, które nas zainteresowały.
Trzy galerie, które są oryginalne i pomysłowe.

1 miejsce - Pani Kornelia Nalepka, która stworzyła wnętrze podzielone na trzy niezależne strefy, tworzące jedną przytulną całość. Nowoczesna kuchnia połączona z jadalnią z tapetą w stylu glamour oraz kryształowymi żyrandolami łączy się z klasycznym, wygodnym salonem. Wszystko to tworzy miejsce
z klimatem, w którym napewno dobrze jest przebywać.  Pani Kornelia otrzymuje od nas Ekspres Bosch
Tassimo TAS2002. Kolor: Czarny. Gratulujemy!

Zobacz całą galerię Pani Kornelii

2 miejsce - Pani Agnieszka Karwowska za galerię wiosennej sypialni połączonej z łazienką. Połączenie sypialni z łazienką jest coraz częściej spotykane w naszych domach. Pomysł zastosowania przeszklonych drzwi napewno nie każdemu przypadnie do gustu. My postanowiliśmy je nagrodzić za świeżość i wiosenny urok. Pani Agnieszka otrzymuje od nas Ekspres Bosch Tassimo TAS2001. Kolor: Biały. Gratulujemy!

Zobacz całą galerię Pani Agaty

3 miejsce - Pani Dominika Hat za eklektyczną galerię całego domu. Otwarty, jasny dom "z duszą". Liczne obrazy,  meble z jasnego drewna w stylu vintage, oświetlenie w różnym stylu, folkowe klimaty. Miejsce, które żyje i w którym przyjemnie jest. Pani Dominika otrzymuje od nas stalową kawiarkę Brandani w kolorze zielonym. Gratulujemy!

Zobacz całą galerię Pani Dominiki

Komentarze

2014-05-12 23:45:51

Aga-ta napisał:

I dziękuję zespołowi Dekordia.pl - z przyjemnością korzystam z Waszego portfolio, oferty sklepu i inspiracji.

2014-05-12 23:43:17

Aga-ta napisał:

Gratuluję współzwyciężczyniom i bardzo dziękuję za wyróżnienie. Chcę także serdecznie podziękować Mężowi i moim Przyjaciołom, którzy wspierają mnie w projektach i pomysłach. Dziękuję, że trzymaliście za mnie kciuki :-) Zapraszam na pyszną kawę z nowiutkiego, białego ekspresu :-)