kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Kolorowy świat "Dekoratorium"

Warszawa, 05 kwietnia 2011 rokuInformacja prasowa


„Dekoratorium” to sposób na ożywienie szarej rzeczywistości poprzez zaproszenie do magicznego świata barw. W każdym numerze znajdą się porady, jak atrakcyjnie łączyć w kolory, propozycje niekonwencjonalnych rozwiązań aranżacyjnych, spotkania z kreatorami mody i rozmowy o znaczeniu barw. Magazyn jest inspiracją dla wszystkich, którzy pragną nadać swoim wnętrzom niepowtarzalną atmosferę,
a nawet podpowiedzią, jak zbawienny wpływ mają kolory na nasze samopoczucie oraz zdrowie.


Dekoratorium

„Dekoratorium” to barwne wywiady, intrygujące artykuły, felietony, praktyczne porady, nowe trendy kolorystyczne, konkursy dla czytelników, ciekawostki ze świata sztuki, aranżacji oraz mody. Z magazynem „Dekoratorium” dowiemy się, jakimi kolorami malowany jest sukces.O firmie:
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A., z siedzibą w Lubzinie (woj. podkarpackie), powstała w roku 1984 roku, a pod obecną nazwą funkcjonuje od 1998 roku. Spółka jest jednym z liderów rynku farb i lakierów w Polsce. Śnieżka konsekwentnie realizuje strategię marketingową, której ważnym elementem jest ciągłe udoskonalanie oferty. Stosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, takich jak Teflon surface protektor czy nanotechnologia, pozwala Spółce oferować produkty wysokiej jakości, przyczyniając się do zwiększania ich konkurencyjności. W portfolio Śnieżki znajduje się między innymi marka Magnat, systematycznie wzmacniana i uzupełniana kolorami inspirowanymi najnowszymi trendami w światowym wzornictwie, doceniana przez zwolenników oryginalnego designu.

Więcej o firmie pod adresem: www.sniezka.pl

Komentarze