kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Znamy już najlepsze kolekcje płytek 2013 roku!

Dziękujemy wszystkim za głosy na najlepsze kolekcje płytek ceramicznych 2013 roku oraz za niesamowite komentarze.
Najlepszą kolekcją płytek ceramicznych w kategorii polska płytka otrzymuje kolekcja Colour producenta Tubądzin zaś w kategorii płytka zagraniczna kolekcja Mugat producenta Vives.

RANKING PUBLICZNOŚCI W KATEGORII PŁYTKA POLSKA :

Użytkownicy Dekordia.pl wybrali swoimi głosami trzy kolekcje. Kolekcję Colour, która dostępna jest w kilku wariantach kolorystycznych, wyróżniającą się na polskim rynku bogatą kolorystyką i bardzo dobrą jakością, kolekcję Calacatta - elegancką i ponadczasową oraz kolekcję Doblo - nowoczesną i minimalistyczną.

1.  Producent Tubądzin kolekcja Colour

kolekcja Colour Tubądzin

Opinia o kolekcji Colour Pani Anny Wawrzyniak:

KOLOR! Kolor nade wszystko! Mam już dość beżu i bieli, co się w 3/4 łazienek i kuchni na ścianach ścieli i na podłogach rozkłada mdło i nijako - bezpiecznie... Ja chcę kolorów soczystych! Ja chcę poczuć się bajecznie wśród czerwieni i zieleni, z fioletami dookoła, w świecie barw soczystych, mocnych... Chcę mieć tęczę dookoła! Dość bylejakości, która w domach się rozpanoszyła, jakby jedyną rozsądną opcją w dekoracji była! Dajcie spokój starym trendom, odrzucajcie stonowanie! Niech każdy dom w morzu ognia i w barwach soczystych stanie! Zasługujemy na kolor, na barwy mocne, 100 procent! Wśród nich piękniej dzionki płyną oraz ciekawsze są noce... ;-)

2. Producent Paradyż my way kolekcja Calacatta

Paradyż my way kolekcja Calacatta

Opinia o Calacatta użytkowniczki Pani Iwony:

Francja elegancja wszyscy powiadają; Lecz Polacy również wspaniały gust mają; I wcale nie w Paryżu, ale w Paradyżu; Cudowne kolekcje płytek wytwarzają. Tak powstała Calacatta? piękność marmurowa; Której elegancja jest ponadczasowa; I niezmiennie błyszczy na wielu salonach; Bo kamiennej klasyki nie da się pokonać :-)

3. Producent Paradyż kolekcja Doblo

Paradyż kolekcja Doblo

 Opinia o Doblo użytkowniczki Pani Anny Pająk:

Niesamowite! Nareszcie zaczyna się dobrze dziać na polskim rynku, a to za sprawą tego, że Polacy coraz więcej uwagi przywiązują do naprawdę dobrego designu i obserwują światowe trendy, a projektowanie wnętrz swoich domów i mieszkań zostawiają w rękach specjalistów- architektów, nie zaś cioci Wandzie, żeby było kolorowo i "na bogato", bo sąsiadka z dołu będzie zazdrościć. Nareszcie słynne "LESS IS MORE" Mies'a van der Rohe trafia na nasz rodzimy rynek i przemawia do konsumenta. Możemy być tylko dumni, że sprawy w końcu przybierają dobry obrót. Kolekcja luksusowa, szalenie ciekawa w swojej prostocie, lecz wbrew pozorom dająca nieskończenie wiele możliwości zastosowania. Kafle stanowią ozdobę samą w sobie, lub też tło/ bazę do innej aranżacji. Można je przełamać dodatkowym akcentem kolorystycznym. Poprzez zastosowanie odpowiedniej kolorystyki wykończenia wnętrza można uzyskać również stonowane, aczkolwiek ciepłe rozwiązanie. Nie tylko dla wielbicieli minimalizmu. Komuś, kto posiada dobrą rękę pomogą osiągnąć każdy, najbardziej pożądany efekt.

RANKING PUBLICZNOŚCI W KATEGORII PŁYTKA ZAGRANICZNA:

Użytkownicy dekordia swoimi głosami wybrali trzy kolekcje. Dominującym trendem są płytki w stylu retro jak z lat 20-tych XX wieku. Pierwsze miejsce głosami użytkowników zdobyła kolekcja Mugat producenta Vives. Płytki, które są nieustającym hitem sprzedaży od początku 2013 roku. Drugie miejsce zdobyła kolekcja Carat producenta Dunin o barokowym wyrazistym stylu 3D. Trzecie miejsce należy do kafelków w rozmiarze 7,5 x 15 cm płytek Metro producenta Equipe Ceramicas.

1. Producent Vives kolekcja Mugat

Vives kolekcja Mugat

Opinia o kolekcji Mugat naszego użytkownika Pana Mariusza:

Uwielbiam Vives Mugat Blanco. Są moim marzeniem sprzed lat, którego nie mogłem wcześniej zrealizowć. Teraz przy budowie nowego domu nie mogło być inaczej - są w obu łazienkach a Alaska Blanco Octogono na podłogach. Żadnej decyzji nie żałuję! Polecam wszystkim.
 

2. Producent Dunin kolekcja Carat

Dunin kolekcja Carat

Opinia o kolekcji Carat naszej użytkowniczki Pani Iwony:

Najwyższa jakość w każdym karacie, tej cudnej kolekcji oprzeć nie da się, a w połączeniu ze złotą baterią może stawać w szranki z najdroższą biżuterią.

3. Producent Equipe Ceramicas kolekcja Metro

Equipe Ceramicas kolekcja Metro

Opinia o kolekcji Metro użytkowniczki Pani Małgorzaty:

Pierwsze skojarzenie - łazienka Carrie Bradshaw z "Seksu w wielkim mieście". Mieszkanie Carrie było urządzone w nowojorskim stylu z lekkim akcentem vintage. Jak i jej stroje :-) Płytki Metro wydają się być idealne w łazience singla. Oryginalne, bezpretensjonalne i łatwe w utrzymaniu czystości.

 

Gratulujemy zwłaszcza naszym użytkownikom. Wasze komentarze nas zachwyciły. Dziękujemy za wszystkie głosy i komentarze. Miło nam poinformować, że wyłoniliśmy laureatów.

I miejsce zdobyła Pani Anna Wawrzyniak - nagroda tablet Samsung Galaxy Note. Pani Anna napisała opinię o kolekcji Colour producenta Tubądzin:
KOLOR! Kolor nade wszystko! Mam już dość beżu i bieli, co się w 3/4 łazienek i kuchni na ścianach ścieli i na podłogach rozkłada mdło i nijako - bezpiecznie... Ja chcę kolorów soczystych! Ja chcę poczuć się bajecznie wśród czerwieni i zieleni, z fioletami dookoła, w świecie barw soczystych, mocnych... Chcę mieć tęczę dookoła! Dość bylejakości, która w domach się rozpanoszyła, jakby jedyną rozsądną opcją w dekoracji była! Dajcie spokój starym trendom, odrzucajcie stonowanie! Niech każdy dom w morzu ognia i w barwach soczystych stanie! Zasługujemy na kolor, na barwy mocne, 100 procent! Wśród nich piękniej dzionki płyną oraz ciekawsze są noce... ;-)

II miejsce zdobył Pan Bartłomiej Krawiec - nagroda ekspres Bosch Tassimo. Pan Bartłomiej napisał opinię o kolekcji French Touch producenta Opoczno:
Ta kolekcja jest wyjątkowa (piękna, inteligentnie skonstruowana, hipnotyzująca, niebanalna - outsider'owa, zmysłowa i kobieca). Idealnie pasuje do mojej Ukochanej, Kasi. Jaka Ona jest? Piękniejsza niż Grace Kelly, bystrzejsza niż Kuba Wojewódzki, bardziej urzekająca niż Macgyver, a skutery i motocykle stanowią niebanalny element jej życia. Kiedy się rodziła, jej Tata jechał do szpitala na złożonym przez samego siebie motorze. Najpierw zabłądził, później dostał mandat, a przed szpitalem zniszczył koło, ale na pocieszenie otrzymał córkę. Dorosła Kasia spotykała się tylko z motocyklistami. Któregoś dnia podeszła do mnie, ponieważ zabłądziła i szukała najkrótszej drogi do Konina. Zaproponowałem jej pomoc i na moim motorze ruszyliśmy w trasę. Dość dużo ona nas kosztowała (dwa mandaty), a gdy już byliśmy prawie na miejscu, niemal rozwaliłem przednie koło, ale na pocieszenie dostałem od Kasi jej numer telefonu. Wyjątkowe, idealne wnętrze dla niezwykłej osoby, która to własnie w nim mogłaby się zarumienić, słysząc słowa: Jest w Tobie coś pięknego, co momentami tak bardzo przyciąga moją uwagę, hipnotyzuje, urzeka, że chciałbym zamieszkać na Twoim ramieniu i patrzeć na Ciebie bez przerwy.

GRATULUJEMY!
 

Komentarze