kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Zapraszamy na Forum

3...2...1...Start! Nareszcie możesz komunikować się z tysiącami użytkowników Dekordia.pl oraz z naszymi ekspertami na nowo uruchomionym Forum. Dodatkowo specjalnie dla aktywnych użytkowników przygotowaliśmy punkty Premium, które można wymienić na atrakcyjne nagrody.

Czekamy na zdanie naszych Klientów i użytkowników strony Dekordia.pl. Forum stworzyliśmy specjalnie dla nich. Pytajcie naszych ekspertów i sami doradzajcie innym użytkownikom. Pomagasz tysiącom Polaków w budowie swojego wymarzonego domu. Za każdą zamieszczoną wypowiedź na forum dostajesz 10 punktów Premium. Zapraszamy więc do wyścigu po nagrody, wygrywa każdy.

 

Na Forum macie niepowtarzalną okazję zadać pytanie na temat naszego salonu internetowego, sprzedaży płytek czy innych tematów związanych z budową domu. W dziale pytania do eksperta można uzyskać odpowiedź na pytania związane z układaniem i użytkowaniem glazury i terakoty. Stwórzmy bazę wiedzy, do której każdy użytkownik ma wolny dostęp - zarówno do korzystania jak i tworzenia. Liczymy również na podpowiedzi, jak rozwijać zakładkę forum, by jak najlepiej odpowiadała  oczekiwaniom. Zachęcamy więc każdego do rozbudowywania forum przez dodawanie postów i tematów.

Zapraszamy śmiało do pisania!

Komentarze

2010-12-26 23:17:27

Pani Wiosna napisał:

Jestem pewna, że każdy z Was ma coś ciekawego do powiedzenia na temat własnych twierdzy, remontów, budowy, a nawet rzeczy zupełnie dalekich od tych tematów. pogaduchy tez mile widziane więc piszcie :) Miło czasem powymieniać się doświadczeniami.

2010-10-26 12:23:05

Chris napisał:

Może jakiś temat o Programie Dekor Premium. ??