kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Zamykamy nasze Forum.

Dlaczego zamykamy- wyjaśnienie.
Od dłuższego czasu obserwujemy zmiany trendów w zachowaniu użytkowników. Wielu z was w celu poszukiwania inspiracji i zdobywaniu wiedzy wyemigrowało do popularnych portali społecznościowych.

Nasze Forum wraz z tymi zmianami przestało spełniać funkcję wymiany doświadczeń, opinii i dzielenia się cennymi informacjami, natomiast pojawiło się dużo treści reklamowych o charakterze nachalnego marketingu szeptanego. Nie możemy się podpisać pod tego typu działalnością i dlatego postanowiliśmy zamknąć nasze Forum.

Dziękujemy za aktywność na Forum.
Dziękujemy wszystkim użytkownikom naszego Forum za to, że byliście i aktywnie wspieraliście innych użytkowników swoimi doświadczeniami, wiedzą, poradami i opiniami.

Zapraszamy do naszego sklepu Dekordia.pl

Czas zakończyć pewien etap i rozpocząć nowy. Tym samym zapraszamy do naszego sklepu, w którym znajdziecie produkty umożliwiające piękne i efektowne wykończenie swojego wnętrza. Na nasze stronie znajdziecie również inspiracje do stworzenia wymarzonej łazienki lub kuchni w postaci aranżacji producentów. Wybrane kolekcje i inspiracje znajdziecie również na naszym Instagramie.

W ofercie naszego sklepu Dekordia.pl znajdziecie:  płytki ceramiczne krajowe, płytki zagraniczne, w tym wasze ulubione płytki włoskie i płytki hiszpańskie, bateriegrzejniki, kabiny prysznicowe i brodziki, panele i deski podłogowe oraz kamień dekoracyjny. Oprócz wymienionych kategorii oferujemy wiele innych produktów umożliwiających efektowne wykończenie waszych domów i mieszkań. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą naszego sklepu oraz z ofertami specjalnymi.