kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

ter Hurne - nowy producent w ofercie paneli podłogowych

ter Hurne to niemiecki producent paneli podłogowych, którego początki sięgają tal 60-tych XX wieku. Panele wysokiej jakości i o ciekawym wzornictwie popularne są na rynkach europejskich. Panele są dostępne w kilku wielkościach, wzorach i zostały podzielone na cztery serie: Breeze Line, Courage Line, Trend Line oraz Vitality Line. Poniżej przedstawiamy Wam aranżacje podłóg wykonane z tych paneli:

Breeze Line - czyli nordycka świeżość. Kolekcja, która wyraża typowy skandynawski spokój w jasnych, świeżych odcieniach paneli. Praktyczność, nieskomplikowanie oraz prostota to typowe cechy aranżacji
w stylu skandynawskim, które swobodnie mogą wybierać wśród produktów z tej kolekcji. Panele Breezel Line to sposób na delikatne i nieco chłodne w odczuciu pomieszczenie.

ter Hurne, kolekcja Breeze Line

Courage Line - czyli wyraźnie lepsze. Kolekcja to połączenie kontrastujących elementów i ciemnych kolorów.  Doskonałe dla klasycznych wnętrz, eleganckich co podkreśla kolorystyka z elementami czerni, beżu i brązu. Dla osób zdecydowanych o mocnym charakterze.

ter Hurne, kolekcja Courage Line

Trend Line - miejski urok. Kolekcja, która podąża za współczesnymi trendami w których obecnie królują szarości. Z podłogami z tej kolekcji doskonale zgrają się meble nowoczesne, minimalistyczne, białe ściany
czy skromnie urządzone pomieszczenia. To podłoga, która doskonale odnajdzie swoje zastosowanie
w designerskich projektach, w loftach czy stylu industrialnym.

ter Hurne, kolekcja Trend Line

Vitality Line - czyli naturalna witalność. Kolekcja która zbliża do natury, ciepła i harmonijna. Kolorystyka oddająca wygląd naturalnego drewna w jasnych odcieniach brązu. Pozwala wprowadzić do pomieszczenia równowagę, której potrzebujemy, aby wypocząć po ciężkim dniu. To kolekcja ponadczasowa, nie podążająca za współczesnymi trendami, lecz będąca łagodnym odniesieniem do stylu "wiejskiego domku".

ter Hurne, kolekcja Vitality Line

Komentarze