kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nowości w naszej ofercie kabin prysznicowych

Producent kabin prysznicowych i brodzików New Trendy wprowadził kilka nowych kolekcji, które są już dostępne w naszym sklepie. Kolekcje Aquos, New Soleo, New Rondo, New Merana, New Renoma, Kero, Fluo, Savos, Angus, Artus oraz New Modus.

New Rondo to kolekcja przyściennych kabin dwudrzwiowych o wymiarach 100x85x165 cm ze szkła 6 mm.

kolekcja New Rondo od New Trendy

Kolejna kolekcja, New Modus, to kolekcja nowoczesnych i minimalistycznych kabin prysznicowych typu walk-in. Niektóre z modeli w tej kolekcji składają się z dwóch ścianek. 

kolekcja New Modus od New Trendy

 

Szklane drzwi prysznicowe, wnękowe, kabiny kwadratowe, kabiny prostokątne dwudrzwiowe to elementy wchodzące w skład kolekcji New Renoma oraz New Soleo.

<

kolekcja New Renoma od New Trendy

kolekcja New Soleo od New Trendy

New Renoma

New Soleo

Asymetryczność do oferty wprowadzają kabiny z kolekcji New Merana. W kolekcji dostępne są również standardowe kabiny półokrągłe.

kolekcja New Merana od New Trendy

 

Aquos to kolekcja nowoczesnych paneli prysznicowych z deszczownicami zintegrowanymi lub nie oraz ruchomymi dyszami.

kolekcja Aquos od New Trendy

 

Do nowoczesnych paneli prysznicowych pasują nowoczesne brodziki tzw. podpłytkowe. Takie można kupić wybierając produkt z kolekcji Kero.

kolekcja Kero od New Trendy

Dla lubiących długie kąpiele i wodę lejącą się po ciele, a jednocześnie niezbyt lubiących stać pod prysznicem rozwiazaniem będzie kolekcja Angus. Jest kolekcja półokrągłych brodzików z siedziskiem.

kolekcja Angus od New Trendy

Zbliżona wyglądem do kolekcji Angus jest kolekcja Artus z brodzikami na stelażu. Do tych brodzików oddzielnie należy zakupić obudowę stelaża.

 kolekcja Artus od New Trendy

 

 

 

Prezentację nowości z fabryki New Trendy zamykają kolekcje Savos oraz Fluo. Pierwsza obejmuje brodziki posadzkowe kwadratowe, prostokątne i półokrągłe z konglomeratu z odpływem klasycznym w kolorze srebra. Druga kolekcja to brodziki posadzkowe kwadratowe i prostokątne w których odpływ jest schowany w obudowie i niewidoczny.

kolekcja Savos od New Trendy kolekcja Fluo od New Trendy

Savos

Fluo

 

Komentarze