kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowość - grzejniki Sunerzha

Historia firmy Sunerzha rozpoczyna się w roku 1996. Miejscem założenia i rozpoczęcia działalności jest miasto Sankt Petersburg. Wziąwszy pod uwagę ówczesną sytuację na rynku i zapotrzebowanie, firma rozpoczęła produkcję grzejników dekoracyjnych ze stali nierdzewnej. Opracowano technologię, której zastosowanie dało możliwość rozwoju właściwości technologicznych i nadzwyczajną solidność.

Zastosowanie stali nierdzewnej pozwoliło z sukcesem wprowadzić technologię nanoszenia na wyroby barw takich jak „złoto”, „miedź”, czy też fenomenalnej barwy „kameleon”. Dane kolory uzyskuje się metodą nitrydowo-tytanowego „bombardowania” stali w próżni, co w istocie nie jest naniesieniem farby czy powłoki galwanicznej, a dodatkowo podnosi wytrzymałość produktu. Technologia spawania rurek, wykorzystywana przy produkcji grzejników (spawanie bez spoiwa, na pełnej grubości ścianki), pozwala na wykorzystywanie grzejników marki Sunerzha w systemach o roboczym ciśnieniu 25 Barów.

Gwarancja na wszystkie produkty marki Sunerzha – 10 lat.

SUNERZHA BOHEMIA

Klasyczna drabinka łazienkowa z wygiętymi rurkami.  Polerowana stal nierdzewna nadaje mu niepowtarzalny urok. Doskonale pasuje do każdej łazienki.

SUNERZHA BOHEMIA

Grzejniki Bohemia na Dekordia.pl

SUNERZHA BOHEMIA P1

Drabinka łazienkowa wzbogacona o ogrzewaną półkę. Doskonałe, funkcjonalne rozwiązanie do naszego wnętrza.

SUNERZHA BOHEMIA 1

Grzejniki Bohemia P1 na Dekordia.pl

SUNERZHA FURORE

Grzejnik symetryczny i harmonijny. Doskonałe połączenie elegancji, komfortu i wyrafinowania.

SUNERZHA FURORE

Grzejniki Furore na Dekordia.pl

SUNERZHA ELEGY 

Bardzo prosty i równocześnie niespotykany model grzejnika. Cechuje się płynnością kształtu i dynamiką. Takie ułożenie rur zapewnia ręcznikowi komfort i wygodę.

SUNERZHA ELEGY

Grzejniki Elegy na Dekordia.pl

SUNERZHA GALLANT

Grzejnik w minimalistycznym stylu, wyróżniający się smukłą sylwetką i praktycznym wyglądem. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu rurek jego konstrukcja sprawia wrażenie lekkości.

SUNERZHA GALLANT 

Grzejniki Gallant na Dekordia.pl

ZOBACZ WSZYSTKIE GRZEJNIKI SUNERZHA W NASZYM SKLEPIE

Komentarze