kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Nowe kolekcje Stones i Stegu

PŁYTKI CEGŁOPODOBNE

Płytki Cegłopodobne Brickal Stegu mają konstrukcję panelu połączonego z fugą umożliwia użytkownikom samodzielny i szybki montaż. Płytki Brickal Stegu sprawdzą się zarówno w surowych, nowoczesnych, loftowych i skandynawskich wnętrzach jak i w aranżacjach rustykalnych. Płytki cegłopodobne mają nieregularne kształty, a ich wygląd sugerujący, że są nadgryzione przez ząb czasu wygląda bardzo autentycznie i naturalnie. 

KAMIEŃ DEKORACYJNY DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Kolekcja Kamieni dekoracyjnych Madera Stegu to delikatne barwy i eleganckie wzornictwo, które w pełni oddaje atmosferę wyspy. Kamień dekoracyjny Madera Stegu ma właściwości mrozoodporne. Lekkość formy płytek Madera Stegu oraz naturalne kolory sprawiają, że wykonane z nich elewacje świetnie komponują z każdym otoczeniem. Kamień dekoracyjny dostępny w trzech kolorach z dekoracyjnymi narożnikami.

PŁYTA ARCHITEKTONICZNA DO WNĘTRZ I NA ZEWNĄTRZ

Stockholm Stones to betonowa płyta architektoniczna, przeznaczona do stosowania wewnątrz oraz na elewacjach budynku. Duży rozmiar płyty sprawia, że produkt świetnie sprawdzi się w wysokich pomieszczeniach, a także na ścianach zewnętrznych domów mieszkalnych, biurowców lub na ogromnych elewacjach obiektów użyteczności publicznej.

Beton architektoniczny Stockholm Stones wyróżnia się charakterystycznymi wżerami na powierzchni płyty. Minimalistyczny design Betonu architektonicznego Stockholm Stones zgodny jest z nowoczesnym nurtem architektury i współczesnym designem. Dzięki wykorzystaniu betonu, płyty są odporne na mróz, trudne warunki atmosferyczne oraz zabrudzenia.

KAMIEŃ DEKORACYJNY DO WNĘTRZ

Kamień dekoracyjny do wnętrz Murano charakteryzuje się delikatnymi przetarciami. Jego struktura jest harmonijna o jednolitym profilu. Płytka Murano Stones pasuje do wielu styli aranżacyjnych i w zależności od zastosowanych dodatków, zmienia swój charakter. Dobrze komponuje się z jasnym matowym drewnem o chłodnej tonacji.

Komentarze