kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Nowe kolekcje płytek Ceramiki Color

Wszystkie utrzymane są w podobnym stylu, połączenie drewnopodobnych w kamiennymi. Idealne do każdej łazienki w domu, nowoczesnej i klasycznej. Wprowadzają także odrobinę koloru, np. turkusu, choć nadal króluje brąz i szarości.

Połączenia jakie proponuje nam producent płytek, Ceramika Color są dość uniwersalne i z powodzeniem pasują do łazienek mniejszych i większych.

1. kolekcja Natural - płytki z tej kolekcji odwzorowują naturalny wygląd drewna w jego surowej formie, którą podkreślają przetarcia wyglądające jak szlifowane. Płytki dostępne są w trzech kolorach: białym, brązowym
i grafitowym w rozmiarze 20x60 cm. Połączenia w tej kolekcji wydają się niezwykle proste, a jednocześnie oryginalne co odzwierciedlają dwa dekory. Pierwszy to płytka w której w jodełkę ułożone zostały prostokąty w każdym z bazowych kolorów. Drugi to nieco delikatniejszy wzór z przewagą koloru białego, gdzie ułożono symetrycznie cienkie linie ze wszystkich kolorów. Dekory spajają kolekcję w całość, nadając jej nieco geometrycznego charakteru. Dostępna jest także prostokątna mozaika o nieco nietypowej budowie w długie pasy oraz szklana listwa ozdobna.

2. kolekcja Boris - płytki z tej kolekcji swój wzór czerpią z natury. Drewnopodobna powierzchnia z mocno zarysowanymi słojami i sękami, poprzecierana i postarzona to cechy charakterystyczne tej kolekcji. Trzy kolory płytek bazowych, biały, beżowy i brązowy pozwolą nam na stworzenie ciepłego, przytulnego wnętrza nie tylko łazienki, gdyż doskonale nadają się również do salonu czy na ścianę w kuchni. Uzupełnieniem kolekcji jest beżowo-brązowa, kwadratowa mozaika a dla osób, które chciałby przełamać główne barwy mocniejszym akcentem są dwie płytki dekoracyjne z wplecionym kolorem turkusowym. Jedna to płytka bazowa z listewkami szerszymi i węższymi, druga to biały dekor z nieco abstrakcyjnym motywem listu. Dostępna jest również listwa szklana w kolorze turkusu.

3. kolekcja Viktor - płytki w tej kolekcji to połączenie kremowego z brązem. Obydwa kolory zostały zmieszane z szarością przez co dają chłodniejsze wrażenie, niż zazwyczaj. Płytka podłogowa występuje wyłącznie w kolorze kremowym. Smugi i przetarcia na płytkach bazowych nawiązują do naturalnego kamienia. Dla lubiących jednobarwne aranżacje producent stworzył mozaiki kwadratowe, a dla tych, którzy lubią mieszanie barw jest płytka o wzorze mozaikowym w której połączono kolory bazowe oraz płytka
z przetartym, postarzonym i nieco abstrakcyjnym wzorem patchworkowym. Uzupełnieniem całości kolekcji są listwy ozdobne posiadające wzory płytek dekoracyjnych.

4. kolekcja Roca Grey - płytki z tej kolekcji zostały stworzone specjalnie dla lubiących nowoczesne, minimalistyczne formy. Powierzchnia płytek przypomina surowy beton, idealny materiał dla loftów i wnętrz urządzonych w stylu industrialnym. Dwa bazowe kolory na ściany, jasnoszary i ciemnoszary, uzupełnione zostały płytkami dekoracyjnymi z jasnym, turkusowym dodatkiem dzięki czemu całość aranżacji staje się bardziej przyjazna, cieplejsza w odczuciu. Płytka dekoracyjna ma prostokąty nierównolegle ułożone
w kolorach bazowych z turkusem. Jest także mozaika kwadratowa oraz listwy dekoracyjne: szklana turkusowa
i ze wzorem płytki dekoracyjnej. Płytka podłogowa dostępna jest wyłącznie w kolorze jasnoszarym.

5. kolekcja Salomea - płytki z tej kolekcji odwzorowują budowę szlifowanego, naturalnego kamienia w dość wyrazisty sposób. Z jednej strony są więc kolekcją neutralną, a z drugiej stanowią mocny akcent aranżacji. Kolekcja utrzymana jest w odcieniach szarości, nie będziemy więc mieć problemu z dobraniem odpowiednich dodatków. Producent zadbał także o płytki, które będą urozmaiceniem kolekcji, również utrzymane
w szarościach. Do wyboru mamy więc dwukolorową, standardową mozaikę kwadratową, płytkę
z geometrycznym wzorem w małe trójkąty ułożone w rzędach, płytkę z dekorem marokańskim w przetartym stylu oraz jednokolorowe mozaiki, których elementy przypominają rozciągnięte i zaokrąglone romby. Uzupełnieniem kolekcji są szklane listwy ozdobne.

6. kolekcja Davi - twórcy tej kolekcji zainspirowali się wyglądem naturalnego kamienia. W kolekcji znajdziemy szarość w dwóch odcieniach, ciemniejszym i jaśniejszym w płytkach ściennych, oraz jaśniejszy kolor na płytce podłogowej. Ta kolekcja to doskonały wybór dla wnętrz nowoczesnych w minimalistycznych aranżacjach, jak również tych klasycznych szczególnie kiedy zastosujemy płytki dekoracyjne. A do wyboru mamy płytkę ze wzorem w bardzo drobne elementy przypominające piksele na zdjęciu, płytkę ze wzorem patchworkowym do którego dodano odrobinę kolorów rozcierając delikatnie powierzchnię płytki oraz mozaikę kwadratową łączącą kolory bazowe. Kolekcję uzupełniają listwy ozdobne.

Komentarze