kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Kształty, wzory i kamienie w nowych kolekcja Realonda

Hiszpańska Realonda zaskakuje nas co jakiś czas nowymi wzorami. To fabryka w której projektanci uwielbiają bawić się kształtami, formami 3D, kolorami i wzorami. Dostajemy dzięki temu wiele niespotykanych płytek, które przypominają nam swoim wyglądem kamień, koronki czy figury przestrzenne. Takie są także nowe kolekcje, które włączyliśmy do naszej oferty czyli: Muse, Nordic, Malta, Erebor, Eiffel, Coda, Barn, Pattern Wood, Simona i Trapez Vintage.

1. kolekcja Nordic - połączenie uroku naturalnego kamienia z elegancją mozaiki oraz jej awangardowego, jak na ten typ płytek, kształtu. Poszczególne, długie elementy tworzą niezwykły wzór przy którym mamy wrażenie, że nigdy się nie kończą. Rozmiar płytek: 31x56 cm, dostępne w kolorach szarym i brązowym.

Realonda, kolekcja Nordic

2. kolekcja Muse - metaliczny połysk wraz z reliefowymi wzorami pozwalają na stworzenie luksusowej aranżacji ścian, które będą się wydawały pokryte metalicznych iskierek. Płytki gładkie, bazowe dostępne w rozmiarze 31x56 cm, płytki heksagonalne 26,5x51 cm a dekoracyjne płytki ścienne mają wymiary 33x33 cm.

Realonda, kolekcja Muse

3. kolekcja Malta - elegancka, kamienna kolekcja płytek podłogowych wyróżnia się wyszukaną grafiką, która nadaje realizm i głębię. Metaliczny połysk na ozdobnych tłoczeniach płytek dekoracyjnych pozwala na wyjątkowej aranżacji. Płytki bazowe prostokątne dostępne są w rozmiarze 31x56 cm, heksagonalne mają wymiary 26,5x51 cm, natomiast płytki dekoracyjne przeznaczone na ściany mają wymiary 44x44 cm.

Realonda, kolekcja Malta

4. kolekcja Erebor - płytki ceramiczne inspirowane tradycyjną cegłą o tonalnej powierzchni. Idealne do przestrzeni miejskiej w nowoczesnych stylizacjach, jak i tych bardziej klasycznych. Przeznaczone na ściany o matowym wykończeniu dostępne są w trzech kolorystykach: białej, stalowej i naturalnej. Kolekcja będąca reinterpretacją uroku kamienia naturalnego o szerokich możliwościach zastosowania w aranżacjach wewnątrz i na zewnątrz.

Realonda, kolekcja Erebor

5. kolekcja Eiffel - awangardowy i odważny design płytek ceramicznych, który wyróżnia się symetryczną nieregularnością i subtelnymi metalicznymi błyskami. Płytki układają się we wzór szewronowy co całość tworzy jeszcze ciekawszą. Cztery kolory płytek w rozmiarze 44x44 cm, mrozoodporne i błyszczące.

Realonda, kolekcja Eiffel

6. kolekcja Coda - kolejna interpretacja odwiecznego uroku naturalnego kamienia wydobywająca jego realistyczny wygląd. Jedne płytki wtapiają się w kolejne tworząc na ścianie wrażenie niekończącego się wzoru. Znajdziemy tu zarówno płytki bazowe o prostokątnym kształcie i w rozmiarze 31x56 cm, jak dekoracyjne płytki przypominające długie prostokątne patyki zamknięte w szewronowym kształcie. Płytki matowe lub satynowe, mrozoodporne, na podłogi i ściany.

Realonda, kolekcja Coda

7. kolekcja Barn - mieszanka naturalnego i postarzonego drewna z teksturami, efektem miękkości, która idealnie nadaje się do pomieszczeń eleganckich i wyrafinowanych. Znajdziemy tu odwieczny urok drewna, odbarwione postarzone drewno, różnorodność faktur, które stwarzają poczucie ciepła niezależnie od miejsca w którym je umieścimy. Płytki o szewronowym kształcie, matowym wykończeniu, wykonane z mrozoodpornego gresu w rozmiarze 44x44 cm.

Realonda, kolekcja Barn

8. kolekcja Pattern Wood - elegancka kolekcja płytek porcelanowych, która imituje kolaż miękkiego drewna zachowując przy tym najnowsze trendy estetyczne. Kolekcja w której połączono ciepło drewna, różnorodność faktur stwarzając poczucie równowagi. Dwa kolory, chłodna biel i ciepły brąz, płytki wyglądające jak mozaika 3D z elementami o nierównej powierzchni w rozmiarze 33x33 cm.

Realonda, kolekcja Patern Wood

9. kolekcja Simona - kamienna kolekcja, która ze względu na swą neutralność i dostępną dekorację wyróżnia się zdolnością dostosowania się do stylu każdego pomieszczenia, zarówno klasycznego, jak i nowoczesnego. Dwie płytki bazowe, biała i antracytowa, płytka dekoracyjna w pięknym wzorem imitującym tapetę. Płytki matowe, mrozoodporne, przeznaczone na podłogę (bazowe) i ścianę (dekoracyjna). 

Realonda, kolekcja Simona

10. kolekcja Trapez Vintage - kolekcja płytek ceramicznych inspirowanych starożytnymi kaflami o postarzonym wyglądzie i geometrycznym wzorze. Płytki na podłogi i ściany, do wnętrz i na zewnątrz, trzy wersje kolorystyczne: biała, biało-czarna oraz ze wzorem vintage. Dostępny wymiar to 28,5x33 cm.

Realonda, kolekcja Trapez Vintage

 

 

Komentarze