kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Kolorowe i pełne geometrii kolekcje Bestile

Kolorowe i pełne geometrii, zarówno w kształtach płytek, jak i wzorach na ich powierzchni są kolekcje płytek ściennych i podłogowych hiszpańskiej firmy Bestile. Mamy tu zarówno kolekcje w tradycyjnych kształtach prostokątów i kwadratów, jak nowoczesnych heksagonów. I jedne i drugie są w wersjach jednolitych, jak wzorzystych, które z pewnością zostaną dostrzeżone w aranżacjach. Dla lubiących bardziej stonowane wnętrza również znajdziemy kolekcje w jasnych barwach, delikatnych strukturach. Poniżej znajdziecie aranżacje producenta z płytkami z nowych kolekcji:

1. kolekcja Afra - gresowe, mrozoodporne płytki podłogowe, które świetnie ozdobią także nasze ściany. Matowe, utrzymane w kolorystyce brązów, bez struktury i rektyfikowanych krawędzi. Doskonałe dla stylów shabby chic i rustykalnego. Dostępny wymiar płytek bazowych i dekoracyjnych to 22,5x22,5 cm.

Bestile kolekcja Afra

2. kolekcja Alba - gresowe, mrozoodporne płytki w rozmiarze 20x20 cm. Mozaikowa kolekcja w której płytki bazowe dostępne są w kolorze jasnym a uzupełniają ją cztery rodzaje płytek dekoracyjnych, dwie z przewagą koloru brązowego i dwie z przewagą czerni. Kolekcja matowa, płytki o nierektyfikowanych krawędziach
i gładkiej powierzchni.

Bestile kolekcja Alba

3. kolekcja Bosco - szaro-brązowe i biało-czarne płytki ścienne w rozmiarze 10x60 cm. Matowe, mrozoodporne o nierektyfikowanych krawędziach przypominają naturalny kamień. Doskonałe do wnętrz
i na zewnątrz, odnajdą się w wielu stylach wykończenia pomieszczeń.

Bestile kolekcja Bosco

4. kolekcja Camelia - matowe, niebieskie i różowe płytki układające się w ciekawe wzory zbliżone do geometrycznych. Płytki gresowe, przeznaczone na podłogi wnętrz oraz na tarasy czy balkony, dostępne
w rozmiarze 20x20 cm. Ich urok wydobędziemy szczególnie przy ułożeniu na dużej powierzchni.

Bestile kolekcja Camelia

5. kolekcja Danae - patchworkowa kolekcja płytek gresowych w nierektyfikowanym rozmiarze 20x20 cm. Matowe, mrozoodporne płytki świetnie wpasują się zarówno w łazienki rustykalne, jak nowoczesne, na tarasy, balkony czy podłogi altanek. Przeznaczone na podłogi, wielu z lubiących tego typu wzory będzie także układało na ścianach. Kolekcja  została tak stworzona, że każdy wzór jest do kupienia oddzielnie dzięki czemu mamy możliwość stworzenia ogromnej ilości aranżacji, jednolitych bądź miksujących wzory.

Bestile kolekcja Danae

6. kolekcja Emuna - gresowa kolekcja, która zachwyci lubiących przeniesienie wzorów z tkanin na płytki ceramiczne. Bardzo drobne, subtelne wzory, pięć kolorów w tym różowy to sposób na niebanalne wnętrze. Płytki bazowe możemy układać na podłogach lub ścianach, dekoracyjne przeznaczone są wyłącznie na ściany. Obydwa rodzaje są matowe, nierektyfikowane, mrozoodporne i dostępne w rozmiarze 22,5x22,5 cm.

Bestile kolekcja Emuna

7. kolekcja Fika - pełna ciepłych kolorów kolekcja heksagonalnych płytek gresowych w rozmiarze 19,8x22,8 cm. Płytki w kolorach ziemi czyli brązach, zieleni, beżach o delikatnie przecieranej powierzchni postarzającej ich wygląd. Kolekcja do układania we wnętrzach i na zewnątrz, matowa i nierektyfikowana.

Bestile kolekcja Fika

8. kolekcja Keiki - kamienny mix kolorów zamknięty w heksagonalnym kształcie. Gresowe, mrozoodporne płytki do wnętrz i na tarasy, balkony. Matowe wykończenie powierzchni, ciepłe barwy, duża liczba wzorów pakowanych losowo dają nam prawie nieskończone możliwości aranżacyjne. Płytki nierektyfikowane
w rozmiarze 19,8x22,8 cm.

Bestile kolekcja Keiki

9. kolekcja Kupuri - mozaikowa kolekcja w ciepłych, nieco zgaszonych barwach. Jasna płytka bazowa i dwie wersje płytek dekoracyjnych: z przewagą czerni oraz z przewagą brązu. Dostępne w rozmiarze 20x20 cm
w wersji mrozoodpornej, dzięki czemu mogą cieszyć nasze oczy także na zewnątrz, na tarasach i balkonach, na podłogach i ścianach. Matowe wykończenie powierzchni, nierektyfikowane krawędzie, gładka powierzchnia.

Bestile kolekcja Kupuri

10. kolekcja Nakama - kamienna, bogata w dekoracje kolekcja płytek ściennych i podłogowych dostępnych
w czterech matowych kolorach: antracyt, szary, jasnoszary i brązowo-szary. Gresowe płytki podłogowe dostępne w dwóch rozmiarach: nierektyfikowanym 30x30 cm i rektyfikowanym 70x70 cm. Płytki ścienne również mrozoodporne dostępne w czterech wersjach: Futura ze wzorem strukturalnym geometrycznym, Hexa czyli mozaika z miniheksagonów, Ola w cztery wypukło-wklęsłe pasy oraz Yukon o wzorze przypominającym kamienie dekoracyjne. Płytki nierektyfikowane.

Bestile kolekcja Nakama

11. kolekcja Nara - kolorowe kwadraty o błyszczącej lub matowej, wyglądającej na strukturalną powierzchni. Dla tych, którzy nie boją się barwnych ścian i podłóg wychodzących na pierwszy plan w aranżacji. Płytki są gresowe, mrozoodporne, więc jeśli chcemy ich użyć na przykład na podłodze altanki to z powodzeniem możemy to zrobić. Mają nierektyfikowane krawędzie a dostępny rozmiar to 22,5x22,5 cm. W kolekcji dostępne są także wzorzyste dekory oraz płytki o mozaikowym wzorze w kolorowe miniheksagony.

Bestile kolekcja Nara

12. kolekcja Olden - delikatna i subtelna, do wnętrz klasycznych, romantycznych, które rozjaśni bielą. Kolekcja trzech płytek: gładkiej i dwóch strukturalnych a każda matowa lub błyszcząca. Dostępny rozmiar płytek to 30x60 cm. Wszystkie wykonane z mrozoodpornego gresu przeznaczone są na ściany. Krawędzie są nierektyfikowane.

Bestile kolekcja Olden

13. kolekcja Perinne - mozaikowa kolekcja łącząca ciepłe i zimne, jasne i ciemne kolory. Płytka bazowa, jasna stworzy nam świetne tło dla aranżacji w której użyjemy płytek dekoracyjnych dostępnych w trzech wersjach. Dzięki nim możemy stworzyć wręcz dywan-mozaikę. Płytki matowe, gładkie, mrozoodporne, nierektyfikowane w rozmiarze 20x20 cm.

Bestile kolekcja Perinne

14. kolekcja Rame - geometria i kolory połączone na powierzchni kwadratowej płytki w rozmiarze 30x30 cm. Każda płytka to inny układ kolorów, ale wzór pozostaje ten sam: cztery trójkąty stykające się na środku wierzchołkami. Dzięki nim stworzymy niebanalną aranżację. Płytki są mrozoodporne, więc mogą stanowić wykończenie także podłogi na tarasie czy balkonie. Maja nierektyfikowane, wymagające standardowej szerokości fugi krawędzie.

Bestile kolekcja Rame

15. kolekcja Talara - niepowtarzalny urok małych heksagonów w czterech kolorach: beżowym, szarym, białym i piaskowym. Płytki w rozmiarze 17x52 cm o nierównych krawędziach, dzięki czemu zazębiają się na ścianie tworząc jednolitą powierzchnię. Matowa powierzchnia wydobywa ich elegancję i nadaje szyku całości aranżacji. Idealne do wnętrz nowoczesnych, ale też tych w starszych stylach, jak rustykalny. Wszystko zależy od naszej pomysłowości. Płytki są mrozoodporne, nierektyfikowane.

Bestile kolekcja Talara

 

Komentarze