kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Hit na świecie już w Dekordia

Nowość Seria Boheme producenta Vives

Płytki, które wzbudziły prawdziwe emocje na ostatnich targach ceramiki w Boloni już od dziś można je zakupić w naszym sklepie.

Seria Boheme producenta Vives

Kolekcja Vodevil - Vives

Kolekcja Vodevil to Nowość producenta Vives. Płytki z kolekcji Vodevil cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na najnowszych targach ceramiki i zdobyły entuzjastyczne opinie. Płytki Vodevil w rozmiarze 20 x 20 wyróżniają się na tle konkurencji tworząc prawdziwy efekt vintage we wnętrzu. Kolekcję tworzą podłogowe płytki octagonalne w rozmiarze 20 x 20 w kolorach złamanej bieli - Octogono Cabaret Nacar, w szaro-niebieskim odcieniu - Octogono Cabaret Humo, w grafitowym kolorze - Octogono Cabaret Antracita. Do płytek octagonalnych dobieramy kolorowe kwadraciki z kolekcji, różowe, niebieskie, grafitowe, oliwkowe i w kolorze nacar. Płytki Octogono Nacar doskonale będą się łączyć ze ściennymi płytkami Mugat producenta Vives oraz z kolekcją Evia producenta Vives.

Producent Vives

Octogono Cabaret Nacar oraz Vodevil Taco

Producent Vives

Vodevil Octogono Variete Sombra

Dodatkowo kolekcję wzbogacają płytki klasyczne w rozmiarze 20 x 20 w różnych kolorach ( Vodevil Marron, Vodevil Humo, Vodevil Beige, Vodevil Antracita, Vodevil Oliva, Vodevil Nube, Vodevil Nacar). Wszystkie płytki z kolekcji mają powierzchnię matową. Wyjątkowym atutem kolekcji są płytki tworzące wyjątkowe kompozycje we wnętrzu - Flore Gris Vives - piękne otoczone szarością kompozycje kwiatowe w stylu vintage ( każda płytka w rozmiarze 20x20 jest inna a razem tworzą one niesamowity wzór). Kolejną wyjątkową kompozycją sa płytki Octogono Variete Sombra - każda inna płytka tworząca unikatowy czarno-biały wzór octogono. Octogono Musichalls Multicolor - kompozycja wielokolorowa tworząca klimat retro. Kolekcję Vodevil dopełniają płytki, które tworzą styl vintage - czarno białe - Paix Sombra, Wilder Sombra, Bellaria; kolorowe: Fornos Multicolor, Octogono Zimer Multicolor, Octogono Diglas Multicolor oraz płytki Pombo.

Producent Vives

Podłoga: Vodevil Octogono Musichalls Multicolor

 Producent Vives

Podłoga: Vodevil Octogono Variete Sombra

Producent Vives

Podłoga: Vodevil Flore Gris oraz Vodevil Humo

Kolekcja Vodevil jest po prostu niepowtarzalna. Wyjątkowa do każdego wnętrza. Płytki będą się dobrze przezentowały w łazience, kuchni i salonie. Odmienią nasze wnętrza w prawdziwy vintage styl.

Zobacz kolekcję Vodevil w naszym sklepie

 

Kolekcja Evia - Vives

Kolekcja Evia to Nowość producenta Vives. Płytki z kolekcji Evia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem na najnowszych targach ceramiki i zdobyły entuzjastyczne opinie. Płytki Evia to kolekcja ścienna w rozmiarze 25x75 cm, płytki tworzą efekt vintage w naszym wnętrzu.

Kolekcję wyróżniają płytki połączone w kompozycje kwiatowe - Celsa Gris, Urso Multicolor, brązowe płytki wyglądające jak angielska boazeria - Biselado Como Marengo, Biselado Catane Marengo, płytki z przecieranymi geometrycznymi wzorami - Simena Sombra, Fomena Sombra, płytki z przecieranymi motywami kwiatowymi Vetus Sombra, Vetus Azul oraz biała płytka z przecieranym efektem drewna Evia Bianco. Kolekcję Evia uzupełniają listwy dekoracyjne oraz płytki triangulo, które tworzą na ścianie wypukłości.

Kolekcja Evia to doskonały wybór na długie lata. We wnętrzu wprowadzą styl vintage. Płytki łączą się z kolekcją podłogową Vives Vodevil.

Producent Vives

Loris Blanco, Evia Fedora Blanco

Producent Vives

Evia Asolo Multicolor, Evia Remate Perge Marengo

Producent Vives

Zobacz całą kolekcję Evia w naszym sklepie

 

Kolekcja Efeso - Vives

Kolekcja Efeso to Nowość producenta Vives. Płytki z kolekcji Efeso wyglądają jak naturalnie przetarte stare drewno w kolorze białym. Taki styl idelanie wkomponowuje się w najnowsze trendy w aranżacji wnętrz.

Płytki Efeso to kolekcja gresów, które mogą być stosowane zarówno na ścianę jak i na podłogę. Płytki występują w dwóch rozmiarach 21,5 x 89,3 oraz 14,4 x 89,3. Płytką podstawową w kolekcji Vives jest Efeso Blanco, do której producent stworzył płytkę do położenia w jodełkę Arkadia-r Blanco Izquierda lewą i prawą, Dodatkowo kolekcję zdobią płytki z geometrycznymi wzorami w kolorze na przetartym drewnie - Dion-r-Blanco, Caria-r-Blanco oraz Douro-r-Blanco.

Kolekcja Efeso tak jak i cała seria Boheme producenta Vives wprowadza prawdziwy vintage styl do naszego wnętrza.

Producent Vives

Efeso R- Blanco 21,8 x 89,3, Efeso R- Blanco 14,4 x 89,3

Producent Vives

Producent Vives

Efeso Arkadia R-Blanco Derecha 14,4 x 74,8,   Efeso Arkadia R-Blanco Izquierda 14,4 x 74,8

 Producent Vives

Efeso Dion - R - Blanco

 Producent Vives

Efeso Dion-R -Blanco

 Producent Vives

 

Zobacz całą kolekcję Efeso w naszym sklepie

Komentarze