kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Dwie nowoczesne kolekcje od Cercom

Cercom to włoski producent płytek ceramicznych. Dziś przedstawiamy Wam dwie kolekcje tego producenta, które trafiły do naszego sklepu.

Kolekcja Walk producenta CercomPierwsza kolekcja, Walk. Płytki przypominają nam naturalny kamień naruszony zębem czasu, lekko przetarty i wyblakły, który jednakże doskonale wpasuje się w nowoczesne trendy aranżacyjne. Płytki nadają się zarówno do mieszkań, jak i na zewnątrz dzięki mrozood- porności. Dostępne są w dwóch rektyfi- kowanych rozmiarach: 60x60 cm i 60x120 cm
a każdy z nich w wersji matowej lub lappato czyli matowo-błyszczącej. Do wyboru mamy trzy kolory: szary, biały oraz gliniasty.

 

Kolekcja Gravity producenta CercomDruga kolekcja, Gravity. To kolekcja, która odwzorowuje siłę betonu na powierzchni płytek. Nowoczesne, dostępne w pięciu kolorach płytki będą doskonałą dekoracją podłóg w mieszkaniach w loftowych i indu- strialnych aranżacjach, gdzie meble to przeważające szkło i metal. Każdy kolor dostępny jest w rektyfikowanym rozmiarze 60x60 cm i 60x120 cm, dzięki czemu możemy zastosować minimalną szerokość fugi a tym samym wzmocnić efekt jednolitej powierzchni. Płytki są antypoślizgowe w klasie R10, ich powierzchnia jest matowa i mrozoodporna.

Komentarze