Zajrzyj do naszej bazy architektów wnętrz

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Dwie nowe kolekcje hiszpańskiego producenta Geotiles

Popularność szarego koloru w aranżacji mieszkań nie gaśnie, szczególnie jeśli chodzi o płytki z efektem betonu. W takim stylu utrzymane są dwie kolekcje z Geotiles: Lander i Trek.

Pierwsza z kolekcji, Lander, to klasyczna kolekcja z płytkami z efektem powierzchni betonowej dostępna
w czterech kolorach: gris, marfil, perla oraz taupe, zarówno w płytkach podłogowych, jak i ściennych.
Do płytek gładkich, bazowych, producent proponuje płytki dekoracyjne RLV. Lander dostępne w kolorach gris i taupe, które posiadają strukturę prostokątów, których krawędzie są wypukłe w stosunku do wklęsłego środka. Płytki nie są rektyfikowane oraz nie są mrozoodporne, dlatego nadają się wyłącznie do stosowania wewnątrz. Powierzchnia płytek jest matowa, będą pasowały do każdej łazienki czy też salonu, które urządzone zostały w stylach nowoczesnych, szczególnie tzw. "loftowym".

Druga z kolekcja, Trek, jest bardziej zróżnicowana zarówno pod względem płytek bazowych, jak i dostępnych dekoracji. Płytki ścienne i podłogowe dostępne są w czterech kolorach: gris, marfil, noce oraz perla. Płytki ścienne mają nietypowe wymiary 31,6x45 cm, płytki podłogowe 45x45 cm. Wzór płytek jest bardziej wyraźny niż w kolekcji Lander; może się wydawać, że tło ze wzorem kamiennym zostało nałożone na tło betonowe. Oprócz płytek bazowych dostępne są płytki dekoracyjne ścienne w dwóch wzorach. Pierwszy
to błyszcząca mozaika kwadratowa posiadająca strukturę, gdzie jedne kwadraty są gładkie, inne w cienkie poprzeczne paseczki. Drugi to również błyszcząca płytka, gdzie różnego rodzaju wzory (kwiatowy, w kropki, ornamentowy) nakładają się na siebie. Ta płytka nie posiada struktury. Płytki nie są rektyfikowane oraz nie są mrozoodporne, więc nie należy kłaść ich na zewnątrz. Płytki z tej kolekcji zadowolą entuzjastów nowoczesnie urządzonych wnętrz, lecz jednocześnie dość minimalistycznie. Jeśli chcieliby dodać wyraźniejszego akcentu, uzupełnienie płytek bazowych o płytki z mozaiką da na pewno zadowolający efekt.

Kolekcja Lander Geotiles Kolekcja Trek Geotiles

Kolekcja Lander

Kolekcja Trek

 

 

Komentarze