kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Drewnopodobne nowości w kolekcjach Paradyż

Cztery nowe kolekcje płytek polskiego producenta, firmy Paradyż utrzymane w nowoczesnym stylu. Drewnopodobne, idealne do wnętrz skandynawskich, aranżacji minimalistycznych, chłodniejszych. 

Poniżej znajdziecie aranżacje przedstawiające poszczególne kolekcje. Są świetnym materiałem do wykończenia każdego wnętrza w domu, od podłogi w kuchni, przez salon i przedpokój, do łazienki czy tarasu, na którym także możemy je ułożyć dzięki mrozoodpornym właściwościom. To nie tylko zwykle spotykane płytki przypominające panele, ale także tzw. płytki szewronowe umożliwiające układanie wzoru tzw. jodełki. 

 

Paradyż Craftland Craftland - drewnopodobna kolekcja, która wyróżnia się na rynku doskonałym odtworzeniem naturalnych pęknięć na powierzchni drewnianych desek. To kolekcja, którą chętnie zastosujemy we wnętrzach w stylizacji shabby chic, vintage czy skandynawskiej. Dostępne mamy dwie wielkości płytek: 14,8x119,8 cm oraz 14,8x89,8 cm. W każdej wielkości kolory: brown, dark brown, light i naturale w matowym wykończeniu. Kolekcja jest rektyfikowana a płytki mają strukturę i czwartą klasę ścieralności. Są także antypoślizgowe w klasie R9. Kolekcja mrozoodporna więc możemy ją wybrać jako wykończenie powierzchni podłóg i ścian w domu oraz na tarasie czy balkonie. 
   
Paradyż Iceland Iceland - zdecydowanie chłodna kolekcja płytek podłogowych, mrozoodpornych. Jej nazwa doskonale oddaje wygląd płytek. Z chęcią sięgną po nie osoby, które lubią styl skandynawski, jasny a jednocześnie chłodny. W kolekcji płytki: beige, ivory, naturale i silver o matowej powierzchni, dostępne w dwóch wielkościach: 14,8x89,8 cm oraz 14,8x119,8 cm. Płytki są antypoślizgowe R9, mają czwartą klasę ścieralności, rektyfikowane krawędzie i strukturalną powierzchnię. 
   
Paradyż Nordland Nordland - skandynawskie klimaty odnajdziemy także w tej kolekcji dzięki dwóm płytkom w kolorach arctic i naturale. Jasne barwy w chłodnych odcieniach świetnie dopełnią aranżacje skandynawskie, ale również dodadzą światła w innych stylizacjach. Płytki mają matowe wykończenie i strukturalną powierzchnię, co podkreśla ich naturalny, drewnopodobny wygląd. Kolekcja na podłogi i na ściany, nie tylko do wnętrz, ale również jako wykończenie balkonów, tarasów czy altanek. Płytki dostępne w dwóch rektyfikowanych wielkościach:  14,8x9,8 cm oraz 14,8x119,8 cm. 
   
Paradyż Wildland Wildland - kolekcja w czterech kolorach: warm, twilight, dark i light. W każdym z kolorów znajdziemy cztery płytki: dwie szewronowe, prawą i lewą oraz dwie prostokątne. Pierwsze dostępne są w rozmiarze 14,8x88,8 cm a drugie mamy do dyspozycji w dwóch wielkościach: 14,8x119,8 cm oraz 14,8x89,8 cm. Płytki wykonane są z mrozoodpornego gresu o matowym wykończeniu, co podkreśla naturalność drewnopodobnego wzoru. Posiadają strukturę, czwartą klasę ścieralności oraz antypoślizgowość na poziomie R9. Płytki są rektyfikowane, przeznaczone do układania z zastosowaniem minimalnej szerokości fugi.

 

Komentarze