kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Modowe inspiracje w ceramice

Prezentujemy nowe kolekcje marki Paradyż My Way, które powstały przy współpracy z projektantką Gosią Baczyńską. Seria płytek ściennych zainspirowana jest szerokorozumianą modą, a w kolekcjach odnajdziemy odniesienia do tkanin, naturalnych materiałów oraz biżuterii. Zaskakujące połączenia kolorów, dynamicznych struktur i geometrycznych mozaik nadadzą każdemu wnętrzu świeżości i oryginalności. 

Dominujące kolory w serii, uznawane są za neutralne - czyli takie, które doskonale współgrają z innymi barwami (biały, czarny, brązowy, antracytowy, beżowy). Klasyka połączona z niebanalnymi strukturami to coś dla wielbicieli eleganckich wnętrz z charakterem. Wytworność kolekcji podkreślają płytki i listwy ścienne w kolorze złota, miedzi lub srebra. Elementy te zdobią nie tylko blaskiem szlachetnych metali, ale zostały wyposażone również w strukturę na powierzchni. Takie połączenie robi niesamowite wrażenie we wnętrzach, dodaje głębi i wprowadza grę światłocieni.

Format płytek ściennych bazowych i dekoracyjnych jest taki sam dla każdej kolekcji: 39.8 x 119.8 cm.
Dzięki jednolitej formie kafli ceramicznych Paradyż My Way można wykorzystywać płytki z różnych kolekcji zamiennie, w zależności od potrzeb i wizji wnętrza. 

W skład serii płytek ściennych zainspirowanych modą wchodzą również mozaiki, ceramiczne i szklane kafle heksagonalne oraz listwy. Zapraszamy do zapoznania się z nowymi kolekcjami płytek ściennych Paradyż My Way.
 

Kolekcja Cold Princess Paradyż My Way 

Kolekcja Fashion Spirit Paradyż My Way

Kolekcja Mystic Shadows Paradyż My Way

 Kolekcja Night Queen Paradyż My Way 

 Kolekcja Noisy Whisper Paradyż My Way

 Kolekcja Sleeping Beauty Paradyż My Way

 Kolekcja Unique Lady Paradyż My Way