kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

9 nowych kolekcji Tubądzin

Tubądzin to polski producent płytek ceramicznych, którego popularność jest ogromna ze względu na doskonałą jakość produktów, jak współpracę z najlepszymi projektantami, m.in. Maciejem Zieniem. Co pewien czas wypuszczana jest nowa kolekcja płytek, która zachwyca i inspiruje projektantów wnętrz i osoby wykańczające mieszkania.

Dziś mamy dla Was dziewięć nowości w różnych stylach: nowoczesnym, minimalistycznym, glamour a nawet pałacowym:

1. kolekcja Abigaile - płytki w jasnych barwach w dwóch wariantach: strukturalnych płytek ściennych i podłogowych w kremowym odcieniu oraz drewnopodobnej płytki przeznaczonej na podłogę. Kolekcja pełna dekorów: płytka w strukturalne pasy, płytka ze wzorem klasycznej tapety, mozaika w romby połączone taco czy dwa rodzaje ozdobnych listew. Kolekcja w stylu pałacowym.

Tubądzin, kolekcja Abigail

2. kolekcja Amalia - elegancja w błyszczącym wydaniu. Kolekcja w modnych obecnie kolorach czerni, bieli i szarości, płytki gładkie i strukturalne o nieregularnej powierzchni. Do tego cztery wzory ornamentowych płytek ściennych o białym tle i ciemnym nadruku (pakowane losowo), dwie wersje dekorów ściennych o patchworkowym układzie po po osiem wzorów oraz stylizowana na stare drewno płytka podłogowa. Kolekcja w stylu glamour.

Tubądzin, kolekcja Amalia

3. kolekcja Blinds - matowa geometria. Płytki ścienne gładkie w kolorze bieli i o strukturze naturalnego kamienia w kolorze szarości. Przełamaniem monotonii są geometryczne płytki dekoracyjne w obydwu odcieniach: jedna ma wzór w paski naprzemiennie wklęsłe i wypukłe, druga wzór kwadratów o różnych fakturach. Kolekcja w stylu industrialnym, loftowym.

Tubądzin, kolekcja Blinds

4. kolekcja Malena - królestwo szarości. Błyszczące płytki gładkie szare i grafitowe oraz szara ze strukturą w dużą ilość ściśniętych pasków o pofalowanych krawędziach. Urozmaiceniem jest płytka dekoracyjna ze wzorem szewronowym, którego elementy mają kilka odcieni szarości oraz mozaika prostokątna. Bazę podłogową stanowi płytka w szarym kolorze. Kolekcja w stylu nowoczesnym.

Tubądzin, kolekcja Malena

5. kolekcja Pietrasanta - ponadczasowa elegancja. Matowe i błyszczące płytki o powierzchni białego marmuru i rektyfikowanych krawędziach, dzięki czemu płytki możemy ułożyć z minimalną przestrzenią na fugi uzyskując wręcz doskonale jednolitą powierzchnię. Do wyboru po trzy wymiary płytek w każdej wersji, więc aranżacja pomieszczenia staje się jeszcze łatwiejsza. Płytki do salonu i do łazienki. Kolekcja w stylu glamour.

Tubądzin, kolekcja Pietrasanta

6. kolekcja Sfumato - surowa nowoczesność. Matowe płytki szare i grafitowe o gładkiej powierzchni, do tego płytka ze wzorem drewnopodobnym przeznaczona na ścianę,  dwa rodzaje płytek-dekorów ze wzorem heksagonalnym: dużym tworzącym mozaikę  i małym na strukturalnej płytce dekoracyjnej oraz dwie płytki dekoracyjne, jedna ze wzorem przypominającym panele ścienne, druga ze wzorem patchworkowym. Baza podłogowa to gładka płytka szara oraz płytka patchworkowa.

Tubądzin, kolekcja Sfumato

7. kolekcja Tortora - pałacowy szyk. Matowe płytki ścienne z delikatną strukturą w odcieniach beżu i brązu oraz dwa strukturalne dekory: jeden w na przemian wypukłe i wklęsłe paski, drugi w geometryczny wzór rombów przypominający siatkę ogrodzeniową. Do tego kwadratowa mozaika oraz listwy i profile ozdobne. Kolekcja w subtelnym stylu pałacowym.

Tubądzin, kolekcja Tortora

8. kolekcja Aulla - minimalistyczna nowoczesność. Kolekcja w nowoczesnych kolorach szarości i grafitu doskonale wpasuje się w klimat industrialny, loftowy będąc ozdobą nie tylko w łazience, ale także na podłogach salonu czy przedpokoju. Po trzy wymiary rektyfikowane w każdym z kolorów pozwalają na różne aranżacje przy zastosowaniu minimalnej fugi a tym samym uzyskanie jednolitej powierzchni. Kolekcja w stylu industrialnym.

Tubądzin, kolekcja Aulla

9. kolekcja Massa - subtelna elegancja. Trzy wymiary płytek w neutralnej kolorystyce o wzorze powierzchni imitującej marmur to sposób na klasyczną łazienkę lub ponadczasową podłogę w salonie czy holu. Kolekcja w stylu klasycznym.

Tubądzin, kolekcja Massa

 

Cała oferta tego producenta dostępna jest tutaj: TUBĄDZIN

Komentarze