czynny: pon. - pt.: 8-17, sob.: 8-14
Linia zajęta? Nie trać czasu, zostaw nam swój
numer, a my oddzwonimy. Zostaw numer
Z uwagi na dużą ilość telefonów i utrudniony kontakt, zalecamy kontakt mailowy: info@dekordia.pl
Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:
pn. - pt.: 8:00-17:00
sob.: 8:00 - 14:00
Wyświetlono: 8546 razy
Liczba glosów: 0
Dodano do Ulubionych: 0
mój ulubiony salon i schody do pokoju na poddaszu. Lubię te schody, gdyż pełnią funkcję nie tylko praktyczną ale również stamowią dekorację w salonie. Mam niezywkły sentyment do tych schodów, gdyż osobiście je projektowałam. Mam nadzieję, że widać w nich kobiecą rękę :)
2012-01-09 12:35:36
Kwiaty, kwiaty i jeszcze raz kwiaty, faktycznie wnętrze jest zdominowane przez kobietę
2011-12-20 09:58:49
Świetna zabudowa grzejnika, tylko ja bym konsekwentnie z kolorem poszła i np schody zrobiłam również ciemne, albo na odwrót - zabudowę na jasno :) Filiżaneczki z ważkami bardzo ładne :)
2011-12-13 18:36:22
Widać, że mieszka tu wrażliwa dusza, która kocha rośliny, piękne krokusy, storczyk a nawet zauważyłam fragment liścia zamioculcasa zamiolistnego. Piękne wnętrze!
2011-08-31 14:08:47
jako elementy dekoracji ok ale gdzie tu choc zarys pokoju???? dziwne te wszystkie zdjecia
2011-08-26 16:29:11
I znów te kwiaty. Co galeria to zamiast zdjęć mieszkania ciągle kwiaty i kwiaty.
2011-08-20 16:10:18
nie rozumiem co autorka tej galeri chciała nam przekazać. chyba znowu kwiaty. nie rozumiem tego przekazu????? dla czego te fotki nie są w jednej galeri??? tylko tak porozrzucane. wopgólee mi się te zdjecia nie podobajA. trudno ale to jest moje męskie zdanie. ale gusta są różne wuięc może komuś innemu się podoba.
2011-07-27 17:16:48
Szkoda, że takie skromne zdjęcia, bo z pewnością na większej przestrzeni można by było więcej stwierdzić. A schody bardzo mi się podobają, ale wnioskują, że muszą być troszkę strome.
Moja łazienka jest małym pomieszczenie,jak to bywa w mieszkaniach w "bloku".Ma wymiary dł.1,95,szer.2,21 pomiejszona jeszcze na jednej ze ścian kanałami wentylacyjnymi.Kierowałam się w doborze płytek na ścianę i podłogę ,aby optycznie ją powiększyć.To samo kryterium przyjełam w zakupie armatury łazienkowej - zakup kabiny prysznicowej zamiast wanny- ,a także mebli.Tu doskonale zrealizowałam plan kupując produkty Cersanit.Końcowy efekt dał mi pełną satysfakcję,pomieszczenie jest jasne,kolorystycznie ciepłe ,relaksujące ,takie moje własne SPA.
Oto moje anioły