kody rabatowe New Trendy

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00

tel.: 603 377 606 / 81 440 53 75

nowości / ważne informacje

Stylowe łazienki w różnych aranżacjach

Stylów aranżacji jest bardzo dużo. Mamy klasyczny, glamour, minimalistyczny, loftowy, skandynawski, rustykalny, vintage, retro czy marynistyczny. Każdy ma swoje wyjątkowe elementy, które wyróżniają go na tle innych. Zazwyczaj rozmowy o stylach aranżacji dotyczą pokoi, holu czy kuchni, rzadko łazienki. W przecież nasze łazienki również możemy urządzić w konkretnym stylu dzięki odpowiednio dobranym płytkom, ceramice i akcesoriom. 

Na pierwszy rzut wybraliśmy styl bliski glamour, gdzie dodatki błyszczą złotem a całość komponuje się niezwykle szykownie. Taki efekt osiągniemy dzięki kolekcjom Terraform z Tubądzina oraz Urban Colours z Paradyż My Way:

 

Tubądzin, Terraform Paradyż, Urban Colours

Terraform

Urban Colours

Na przeciwległym końcu jest styl minimalistyczny zwany także loftowym czy industrialnym. To styl w którym króluje surowość, kolorystyka w odcieniach szarości z dodatkiem bieli lub czerni.

Opoczno, Patchwork Concept Cerrad, Limeria 

Opoczno, Patchwork Concept

Cerrad, Limeria

Kolejny to styl współczesny, który często łączy w sobie elementy nowoczesne ze znanymi przed laty, jak na przykład powrót lastryko, które kojarzyło się do tej pory z nagrobkami bądź schodami w blokach z lat 60-tych i 70-tych. Tu także znajdziemy płytki, które stają się coraz bardziej popularne, wyglądające jak metal pokryty rdzą. 

Cersanit, Hika Cersanit, Dern

Cersanit, Hika

Cersanit, Dern

Choć już nieco przebrzmiałe, nadal znajdują swoich zwolenników style retro i rustykalny. To w nich znajdziemy popularne płytki imitujące kafle z pieców, patchworki czyli płytki w stylu dawnych płytek włoskich oraz takie, które wyglądają jak nadszarpnięte zębem czasu z nierównymi krawędziami. 

Vives, Mugat Carmen Ceramic, Grunge  Realonda, Lisbon

Vives, Mugat

Carmen Ceramic Art, Grunge

Realonda, Lisbon

Komentarze