Poprzednia Salon Klasyczne wnętrze Następna 1 / 3 zdjęć Nasze nowe pokoje Nasze pokoje w trakcie malowania. MS MONIKA S Turośń Koscielna Klasyczne wnętrze 8,838 wyświetleń 0 głosów 0 ulubionych Zaloguj się, aby zagłosować Zaloguj się, aby dodać Komentarze 6 JW JOANNA W KOŁOBRZEG 09.01.2012 bardzo fajny cieplutki kolorek E evella 08.01.2012 Ciepłe bardzo stonowane kolorki ,na pewno efekt koncowy bedzie zachwycajacy...czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia:)) M Marika 08.01.2012 Fajne stonowane kolorki! Czekamy na moje ulubione zdjęcia...po metamorfozie:)! J just__24 08.01.2012 Czekamy na kolejne zdjęcia, gdy już wszystko będzie skończone. Pozdrawiam. J just__24 08.01.2012 Ładne, ciepłe kolory, mam podobny kolor w salonie, co Pani na ostaniom zdjęciu. A agnieszkalider 08.01.2012 Za wiele nie widać, jednak kolor farby ładny w ciepłym odcieniu moreli i ile się nie mylę, jak przyjdą meble i dodatki to zapewne będzie ślicznie i przytulnie, podoik będzie ciepły i słoneczny oraz bardzo przytulny. Chcesz dodać komentarz? Zaloguj się Inne realizacje Klientów 3 zdjęć Wspomnienie Afryki miromar 7 zdjęć ZŁOTA OTYLIA Michał K ORLE Zobacz wszystkie galerie
bardzo fajny cieplutki kolorek
Ciepłe bardzo stonowane kolorki ,na pewno efekt koncowy bedzie zachwycajacy...czekamy z niecierpliwoscia na zdjecia:))
Fajne stonowane kolorki! Czekamy na moje ulubione zdjęcia...po metamorfozie:)!
Czekamy na kolejne zdjęcia, gdy już wszystko będzie skończone. Pozdrawiam.
Ładne, ciepłe kolory, mam podobny kolor w salonie, co Pani na ostaniom zdjęciu.
Za wiele nie widać, jednak kolor farby ładny w ciepłym odcieniu moreli i ile się nie mylę, jak przyjdą meble i dodatki to zapewne będzie ślicznie i przytulnie, podoik będzie ciepły i słoneczny oraz bardzo przytulny.