kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

Do dnia 30.07.2024r salon stacjonarny nieczynny z powodu remontu

 email: info@dekordia.pl
nowości / ważne informacje

Płytki Nowa Gala

Płytki Nowa GalaNa polskim rynku nie brakuje producentów płytek. Przy tak szerokim wyborze jesteśmy kuszeni niskimi kosztami zakupu. Polecamy jednak skupić się przede wszystkim na jakości. W dłuższej perspektywie czasu rozwiązanie droższe może okazać się o wiele bardziej opłacalne.

Szczególnie korzystną korelacją ceny i jakości charakteryzują się wyroby firmy Nowa Gala. Zapraszamy do zapoznania się z tą marką.

ZAUFAJ SPRAWDZONYM ROZWIĄZANIOM

Niewielu z nas na bieżąco śledzi poczynania firm specjalizujących się w produkcji płytek. W związku z tym warto przed zakupem zasięgnąć opinii osób posiadających płytki danego producenta. Bardzo pomocna może też być rozmowa ze specjalistą.

Na korzyść marki Nowa Gala przemawiają otrzymywane wyróżnienia: w 2007 roku firmie przyznano Brązowy Laur Konsumenta w kategorii płytki ceramiczne; w 2009 roku kolekcja płytek gresowych Signum została uznana za Produkt Najwyższej Jakości przez QI Product.

Płytki Nowa Gala
Poza nagrodami i uznaniem klientów, warto zwrócić uwagę na to,
że Nowa Gala została obdarzona zaufaniem przy budowie wielu wymaga- jących obiektów. Z oferty producenta skorzystał salon Volkswagena
w Kursku. Wysoka jakość wyrobu gwarantuje utrzymywanie ciężaru kilkunastu samochodów. Produkty firmy wykorzystano również w galerii handlowej Blue City w Warszawie oraz obiektach handlowych Adidas Polska.

PŁYTKI NOWA GALA – W POGONI ZA PERFEKCJĄ

Najkorzystniejszym dla użytkowników rozwiązaniem jest zwykle połączenie wysokiej jakości z estetyką wykonania. Nowa Gala gwarantuje swoim klientom najwyższą klasę produkcji oraz zwraca uwagę na ich różnorodne potrzeby. Aby całkowicie spełnić nasze oczekiwania, producent proponuje szeroką gamę modeli płytek.

Płytki Nowa Gala
Niezależnie od gustu i upodobań, każdy znajdzie płytki odpowiednie dla swojego wnętrza. Dla miłośników klasycznego piękna drewnianej podłogi Nowa Gala przygotowała kolekcję gresu szkliwionego Stonewood, która charakteryzuje się realistycznym rysem drzewnym. Jest przeznaczona zarówno do stosowania na podłodze, jak i ścianach. W minimalistycznie urządzonych wnętrzach sprawdzą się modele Neutro i Lumia. Podkreślą one nowoczesny charakter pomieszczenia.

Producent zaprojektował również kolekcje, które poza budynkami mieszkalnymi, sprawdzą się w aranżacji pomieszczeń firmowych. Modele Concept i Trend Stone, to idealny przykład prostego designu, który
w nienarzucający się sposób podkreśli oficjalny charakter wnętrza, nadając mu jednocześnie elegancki ton.

Oferta Nowej Gali w naszym sklepie dostępna jest tutaj.

Komentarze