kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach: 

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00  

 email: info@dekordia.pl


nowości / ważne informacje

Łazienka jak marzenie

Informacja prasowa firmy Opoczno

„Pokaż mi jak mieszkasz, a powiem ci kim jesteś”

 Trudno nie zgodzić się ze znanym powiedzeniem. Wnętrza, w których żyjemy są często odzwierciedleniem naszych osobowości i temperamentów. Pomieszczenia w domu czy mieszkaniu urządzamy nie tylko tak, aby były dla nas jak najbardziej funkcjonalne – chcemy także, aby wyrażały nasze gusta i charaktery. Również planując wnętrze łazienki puścić możemy wodze fantazji. Dla tych, którzy pragną, aby było to miejsce spersonalizowane i inne od wszystkich, powstały ponadczasowe kolekcje marki Opoczno.

Delikatne wzory, ułożone na ścianach lub podłodze łazienki, nadadzą jej indywidualny charakter. W zależ- ności od tego, jaki styl jest nam najbliższy, mamy do wyboru różne desenie, formaty i kolory. Subtelne płytki bazowe możemy w dowolnych proporcjach i konfiguracjach łączyć z bardziej ozdobnymi insertami. Planowanie łazienkowej przestrzeni może stać się świetną zabawą, której efekty z przyjemnością podziwiać będziemy przez kolejne lata.

Mistrzowie drugiego planu

Osoby, które nie należą do grupy ekspresyjnych ekstrawertyków, dobrze będą się czuły we wnętrzach stonowanych i spokojnych. Neutralnym, dyskretnym, a jednocześnie oryginalnym tłem dla dalszych aranżacji, będą inspirowane kamieniem płytki z linii Simple Stone. Wpisująca się w modę na podłużne formaty kolekcja, dostępna jest w naturalnej kolorystyce bieli i beżu. Bazowe płytki można uzupełniać klasyczną, jasnobeżową mozaiką lub ciemniejszą - z brązowymi elementami. Dodatkowo mamy do dyspozycji wzory w subtelną kratkę lub ułożone z drobnych kropeczek romby. Całość, utrzymana w naturalnej, harmonijnej tonacji, będzie doskonałą podstawą dalszych aranżacji. Inną propozycją o równie delikatnym designie jest kolekcja White Magic. Białe, gładkie płytki bazowe można tu zastosować wraz z dającymi wrażenie trójwymiarowości płytkami o uwypuklonych kształtach. Przestrzenne kwadraty składające się z ułożonych w ich wnętrzu mniejszych trójkątów, czy też prostokąty, przypominające małe poduszeczki, dają niezwykle interesujący efekt. Uzupełnieniem kolekcji jest insterto z bardzo drobnymi, graficznymi kwiatami. Całość dopełnić można szklanymi listwami w kolorach: białym, pomarańczowym, czerwonym lub zielonym.

W magicznej krainie

Dla osób z mocno rozwiniętym zmysłem artystycznym, lubiących wyraziste wzorniczo elementy, powstały kolekcje Sindi i Art Mosaic. Wykorzystując płytki z obu linii stworzyć możemy wnętrza w najróżniejszym stylu. Sindi to delikatne, geometryczne wzory, zdobione efektem lustrzanego odbicia i świetlistych refleksów, różne warianty mozaiki, a także białe i czarne płytki bazowe z delikatnym „muśnięciem”, tworzącym nieregularne, poziome linie. Doskonałym uzupełnieniem całości są zupełnie gładkie, białe, satynowe płytki,
a także eleganckie, czarne, szklane inserto. Kolekcja Sindi pozwala na tworzenie pięknych wnętrz zarówno
w ciemnej tonacji glamour, jak i w jasnej, bardziej pogodnej kolorystyce.

W łazience w stylu klasycznym czy orientalnym doskonale sprawdzą się płytki z kolekcji Art Mosaic. Duże zbliżenia motywów roślinnych, w kolorach szlachetnego srebra i starego złota, szaro-złota mozaika przypominająca padający deszcz – wszystko to przywodzi na myśl magiczną krainę. Złote i srebrne płytki mniejszego formatu, a także listwy, dzięki efektowi szklanej powłoki, wyglądają jak nieskazitelna, odbijająca światło tafla. W połączeniu z delikatnymi, białymi lub szarymi, bazowymi płytkami w subtelną mozaikę, całość tworzy niezwykle efektowną kompozycję.

Wszystkie kolekcje marki Opoczno zaprojektowane zostały tak, aby różne konfiguracje w ramach jednej linii prezentowały się spójnie i elegancko. Mając do wyboru tak szerokie spektrum wysokiej jakości materiałów, możemy zając się tym, co najprzyjemniejsze - planowaniem wnętrza naszej niepowtarzalnej łazienki marzeń.

Kolekcja Art Mosaic producenta Opoczno Kolekcja Simple Stone producenta Opoczno
Kolekcja Art Mosaic Kolekcja Simple Stone
Kolekcja Sindi producenta Opoczno Kolekcja White Magic producenta Opoczno
Kolekcja Sindi Kolekcja White Magic

 

Komentarze