kody rabatowe Dunin

Nasz Dział Obsługi Klienta pracuje w godzinach:

pn. - pt.: 8:00-17:00, sob.: 8:00 - 14:00
dnia. 31.05.: 8:00-16:00
email: info@dekordia.pl

nowości / ważne informacje

Wanny wolnostojące do łazienki

Wanny wolnostojące zamienią naszą łazienkę w miejsce komfortu i relaksu. Nie trzeba mieć wielkiej łazienki, żeby umieścić w niej wannę wolnostojącą. Nasi klienci wybierają również taką wannę do łazienki 4,5 m2
ze świetnym efektem. Na rynku mamy dostepne zarówno modele wanien wolnostojących nowoczesne,
jak i w stylu retro.

WANNY WOLNOSTOJĄCE RETRO

Z wanien wolnostojących w stylu retro polecamy hit sprzedaży polskiego producenta Piramida wannę Otylia. Ogromnym plusem tej wanny jest doskonała jakość wykonania oraz przystępna cena. Wannę zakupujemy już z nogami. W zależności od indywidualnego wyboru mogą to być nogi w kolorze mosiądz bądź chrom.

Piramida Besco wanna Otylia

Wanna Otylia wykonana jest z konglomeratu żywicznego. Wanna wyprodukowana w Polsce. Gwarancja 10 lat. Wanny Otylia występują w dwóch rozmiarach 160 x 77 cm oraz 170 x 77 cm.

Zobacz wannę Otylia w naszym sklepie

Wanna Gloria również producenta Piramida. Wanna komfortowa, nieduża zmieści się nawet w małej łazience. Bardzo wygodna o delikatnie zaokrąglonym kształcie.

Wanna Gloria Piramida Besco

Wanna Gloria wykonana jest z konglomeratu żywicznego. Wanna wyprodukowana w Polsce. Gwarancja 10 lat. Rozmiar wanny gloria to 160 x 68 cm.

Zobacz wannę Gloria w naszym sklepie

Wanna Pia producenta Marmorin wyróżnia się ponadczasowym kształtem oraz jakością. Wanna wykonana
z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Pia Piramida BescoWymiary wanny Pia: 160,7 / 65,3 / 65 cm

 Zobacz wannę Pia w naszym sklepie

Wanna Fama producenta Marmorin wprowadzi styl retro do naszej łazienki. Wanna Fama występuje
w kolorze białym. Wanna wykonana z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Fama Piramida BescoWymiary wanny Fama: 173 / 76,2 / 63 cm

Zobacz wannę Fama w naszym sklepie

WANNY W STYLU KLASYCZNYM I NOWOCZESNYM

Wanna Victoria polskiego producenta Piramida to klasyczna wanna wolnostojąca, komfortowa w użytko- waniu. Wanna najlepiej będzie się prezentowała w dużych łazienkach. Ponadczasowy kształt zapewni jej modny wygląd na długie lata.

Wanna Victoria Piramida BescoWanna Victoria występuje w dwóch rozmiarach 160 / 75 cm oraz 185/ 83 cm

Zobacz wannę Victoria w naszym sklepie

Wanna Isar producenta Marmorin robi wrażenie. Delikatnie przycięte na ostro kształty wanny dodają jej charakteru. Ponadczasowy ksztłat zapewnia jej modny wygląd na lata. Wanna Isar występuje w kolorze białym. Wanna wykonana z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Isar Piramida BescoWymiary wanny Isar: 175 / 76,8 cm

Zobacz wannę Isar w naszym sklepie

Wanna Liva producenta Marmorin, doskonale będzie się prezentować w większej łazience z dodatkami naturalnego drewna bądź płytek imitujących drewno w połączeniu z bielą i nowoczesnymi dodatkami. Miłośnicy komfortu i modnych designerskich kształtów docenią wannę za jej nietypowy i przykuwający wzrok wygląd. Wanna wykonana z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Liva Piramida Besco

Wymiary wanny Liva: 170/ 76,2 cm

Zobacz wannę Liva w naszym sklepie

Nowoczesna wanna Tebe producenta Marmorin zachwyca swoją surową formą. Przykuwa wzrok swoją bryłą. Idealna do nowoczesnych wnętrz - w połączeniu z szarymi płytkami będzie prezentować się idealnie. Dla kogo? Dla miłośników designu. Wanna wykonana z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Tebe Piramida Besco

Wymiary wanny Tebe: 180/ 73 cm

Zobacz wannę Tebe w naszym sklepie

Wanna Alice uwodzi swoim kształtem przypominającym rozwijający się kwiat. Idealna do dużych łazienek
w otoczeniu bieli i czerni. Wanna wykonana z gelcoatu (zmielony w mączkę kamień dolomitowy połączony
z żywicą) gwarantuje ciepłą w dotyku powierzchnię, odporną na plamy i ścieranie oraz ultrahigieniczną.

Wanna Alice Piramida BescoWymiary wanny Alice: 180 / 75 cm

Zobacz wannę Alice w naszym sklepie

Komentarze

2014-04-07 18:23:20

Aga-ta napisał:

Świetny wybór! Wanny wolnostojące odzyskują swoją popularność - szczególnie w aranżacjach retro. Dziękuję za przedstawienie całej oferty. Jak to ostatnio ktoś powiedział - kiedyś dziadkowie mieli taką wannę wolnostojącą w małej łazience i było dobrze. Nie trzeba mieć salonu kąpielowego, szczególnie w naszym klimacie (cztery pory roku, a każda to zimą...).