Coraz częściej poszukując chwili relaksu po całym dniu pracy decydujemy się spędzić ją w ogrodzie, na tarasie lub nawet niewielkim balkonie, który może stać się dla nas miejscem wyjątkowym jeśli tylko odpowiednio je urządzimy.

Meble ogrodowe – o tym, że są podstawą komfortowego wypoczynku na świeżym powietrzu nikogo przekonywać nie trzeba. Ważne, aby prócz zapewnienia nam wygody były także piękne i praktyczne. Przed ich zakupem warto się zastanowić jaką funkcję mają pełnić. Czy wystarczy nam wygodny fotel, aby tylko usiąść popołudniu z książką i kawą czy może zestaw z sofą i kilkoma fotelami, a może uwielbiamy imprezy w ogrodzie i najważniejszy jest dla nas długi stół i wygodne krzesła? Poszukując inspiracji zajrzyj na www.Katewell.pl.

Miłośnicy nastrojowych klimatów mogą zdecydować się na palenisko ogrodowe, do wyboru: opalane drewnem lub zasilane gazem z butli turystycznej. Oba rozwiązania sprawią, że wieczorem nasz ogród rozbłyśnie nastrojowym ogniem, a my prócz uroczego klimatu zyskamy także odrobinę ciepła.

Trudno wyobrazić sobie ogród i imprezy na świeżym powietrzu bez grilla. Nie musi być on już tylko użytecznym przedmiotem, który ma spełnić swoją funkcję, a następnie wylądować w kącie garażu. Teraz może stać się częścią aranżacji ogrodu i być jego ozdobą. Wyjątkowy design, doskonałej jakości stal i przepis na idealny grill gotowy.

Dla wielkich fanów ogrodowej przestrzeni, którzy chcą spędzać czas na zewnątrz także po sezonie polecamy ogrzewacz i lampę w jednym. Ponadczasowy design i elegancka sylwetka sprawiają, że komponuje się on doskonale zarówno z nowoczesnymi, jak i bardziej klasycznymi aranżacjami.

Po więcej inspiracji i pomysłów na urządzanie ogrodowej i tarasowej przestrzeni zapraszamy na www.Katewell.pl