Sezon wiosenny rozpoczęty. W naszym sklepie mamy nowości, które mogą się przydać do stworzenia atrakcyjnego miejsca wypoczynku w ogrodzie. Prezentujemy deski ogrodowe z betonu, które wykonane zostały w taki sposób aby jak najlepiej odwzorować wygląd drewna. Deski ogrodowe Epika to połączenie dobrych właściwości wytrzymałościowych betonu z wyglądem naturalnego surowca.
Do wyboru dwa formaty płyt betonowych oraz cztery odcienie, które dobrze oddają urok naturalnego drewna. Oferowane przez nas odcienie to: brown, natural, retro brown oraz retro natural. Dostępne formaty desek ogrodowych Epika: 20x90cm, 30x90cm oraz 20x80cm. Grubość desek wynosi 4,5 cm.
Deski ogrodowe Epika to ponadczasowy design, który świetnie pasuje do nowoczesnych jak i tradycyjnych przestrzeni. Betonowe płyty drewnopodobne Epika mają zastosowanie na tarasach oraz na nawierzchniach komunikacji pieszej. Dodaje im niepowtarzalnego i stylowego charakteru. Zróżnicowana kolorystyka płyt pozwala na dopasowanie ich do innych elementów otoczenia i stworzyć spójną całość.
Beton drewnopodobny to ciepły i ponadczasowy wygląd naturalnego surowca, który zachęca nas do spędzania czasu na zewnątrz. Drewno stwarza przytulną i miłą atmosferę oraz świetnie komponuje się z zielenią i innymi elementami ogrodu. Właściwości techniczne betonu to trwałość, wytrzymałość na ściskanie, zginanie oraz co ważne przy zastosowaniu zewnętrznym odporność na mróz oraz czynniki atmosferyczne.