Przegląd nowych płytek drewnopodobnych na Dekordia.pl

Płytki drewnopodobne wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem wśród klientów. Łączą w sobie zalety desek drewnianych i płytek.

Z powodzeniem można je układać w łazience czy kuchni, często również na tarasie. Zapraszamy do zapoznania się z nową ofertą tych ciekawych płytek.

kolekcja Celtis marki Cerrad – New Design

PŁYTKI CELTIS, CERRAD – NEW DESIGN

Nazwa kolekcji płytek Celtis marki Cerrad – New Design wywodzi się od łacińskiego tłumaczenia słowa wiązowiec. Drewno wiązowców jest bardzo twarde i wytrzymałe.

Więcej 

PŁYTKI SETIM, CERRAD - NEW DESIGN

PŁYTKI SETIM, CERRAD – NEW DESIGN

Kolekcja Setim to płytki podłogowe w formie desek.

Więcej

PŁYTKI TILIA, CERRAD - NEW DESIGN

PŁYTKI TILIA, CERRAD – NEW DESIGN

Płytki Tilia swoim formatem, wzorem  i strukturą nawiązują do desek lipowych.

Więcej 

PŁYTKI LEGNETTO, PARADYŻ

PŁYTKI LEGNETTO, PARADYŻ

Kolekcja Legnetto marki Paradyż to doskonała alternatywa dla parkietu. Kwadratowe płytki gresowe o boku 40 cm występują w dwóch odcieniach brązu – ciemnym głębokim o bardziej skontrastowanym wzorze oraz jasnym naturalnym z delikatniejszym wzorem. Płytki sprawdzą się zarówno w pomiesz- czeniach, jak i na zewnątrz np. na tarasie.

Więcej 

PŁYTKI VINTAGE, CISA CERAMICHE

PŁYTKI VINTAGE, CISA CERAMICHE

Kolekcja Vintage marki Cisa Ceramiche łączy w sobie cechy unikalnych desek w stylu vintage, które wyszły spod ręki stolarza z właściwościami nowoczesnych płytek gresowych.

Więcej

PŁYTKI MILLELEGNI, EMIL CERAMICA

PŁYTKI MILLELEGNI, EMIL CERAMICA

Przed projektantami kolekcji Millelegni marki Emil Ceramica powstało nie lada wyzwanie. Postanowili stworzyć płytki, które będą imitować deski z drewna pochodzącego z różnych zakątków świata.

Więcej