Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

POLITYKA JAKOŚCI

Wieloletnia współpraca z największymi producentami płytek oraz nieustanne ulepszanie funkcjonowania sklepu pozwoliły nam wypracować najwyższy poziom obsługi w branży oraz gwarancję oferowania produktów najwyższej jakości w atrakcyjnych cenach.

Najlepszym miernikiem jakości oraz wiarygodności naszego sklepu są tysiące Klientów zadowolonych z dokonanych zakupów. Od wielu lat jesteśmy zawsze o krok przed konkurencją. Sprawdź, co nas wyróżnia.

Mimo tych osiągnięć mamy świadomość, że nasi Klienci mogą być jeszcze bardziej usatysfakcjonowani i nasz sklep może działać jeszcze sprawniej i dynamiczniej.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o podzielenie się spostrzeżeniami i opiniami na temat przeprowadzonych u nas transakcji . Prosimy o zrecenzowanie takich elementów jak:

- cena i jakość oferowanych produktów,

- obsługa i przebieg transakcji,

- dostawa i jej terminowość

- funkcjonalność naszej strony internetowej

 

Każda Państwa uwaga jest dla nas niezwykle cenna. Swoje spostrzeżenia na temat dekordia.pl mogą Państwo umieszczać na Ceneo.pl, Sklepy24.pl oraz Opineo.pl - najpopularniejszych stronach z recenzjami sklepów i produktów.
Jeśli dodatkowo mieliby Państwo potrzebę poinformowania nas o swoich wątpliwościach czy propozycjach dotyczących funkcjonowania serwisu, zachęcamy do przesyłania ich w e-mailach na adres info@dekordia.pl.


Dodaj komentarz

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza

ProducenciZobacz nasz asortyment wg producentów

Refundacja VAT

Tax Free