Współczesne aranżacje wnętrz, wymagają wyposażenia, które wyróżnia nowoczesna technologia – dywany, które można prać. Jest to wyjątkowa zaleta tych produktów, pozwalająca na utrzymanie komfortowej czystości w pomieszczeniach.

Właściwie dobrany dywan scala cały wystrój pokoju. Nadaje każdemu pomieszczeniu przytulności. Wybierając dywan, warto kierować się nie tylko kolorystyką i stylistyką całego wnętrza, ale również funkcjonalnością tego wyrobu. Dywany do prania w pralce są praktycznym udogodnieniem. Ograniczają wydatki związane z zakupem nowego tego rodzaju produktu, a także redukują koszty chemicznego prania dywanu w pralni, co po dłuższym czasie może powodować zniszczenie jego runa.

Osoby z alergiami wziewnymi, z reguły rezygnują z takiego dodatku do wystroju wnętrza, jakim jest dywan, z powodu gromadzenia się w nim dużej ilości kurzu. Dzięki najnowszej technologii, w jakiej wykonywane są dywany, produkty te są dostosowane do prania w pralce. Stosując antyalergiczne środki piorące, osoba uczulona na roztocze czy sierść zwierzęcą, będzie mogła cieszyć się pięknem takiego dywanu bez problemów zdrowotnych. Poliester, z którego został wykonany, jest wytrzymałym materiałem, który doskonale znosi wielokrotne pranie, nie tracąc przy tym intensywnych barw i faktury. Dywany, które można prać, są trwałe i odporne na mechaniczne uszkodzenia. Sprawia to, że sprawdzają się w miejscach, w których przemieszcza się duża liczba osób. Produkty tego rodzaju mają jeszcze jedną zaletę – posiadają specjalny antypoślizgowy spód. Dywany antypoślizgowe są idealne dla rodzin z dziećmi. To bezpieczne wyroby, zapobiegające wypadkom.

Nowoczesna technologia — dywany, które można prać — funkcjonalność i czystość w kuchni i w łazience

Dywany są kluczową częścią wystroju domu czy mieszkania. Stanowią istotne uzupełnienie wyposażenia wielu pomieszczeń. W kuchni najlepiej sprawdzą się antypoślizgowe dywany, które można prać w pralce. Odpowiednio dobrane kolorystycznie i pod kątem wzornictwa, będą świetnym dodatkiem do tego wnętrza. Sprawią, że kuchnia, która jest sercem domu, stanie się atrakcyjnym, a jednocześnie przytulnym pomieszczeniem. Dywan do prania w pralce spełni w tym miejscu także praktyczną funkcję. Położony przy zlewie, będzie chronił podłoże przed poplamieniem i porysowaniem. W miejscu takim jak łazienka, dywan, który można prać w pralce, będzie idealnym rozwiązaniem. Dywaniki łazienkowe to zazwyczaj dwa wyroby, które stosowane są przy muszli klozetowej, wannie bądź prysznicu. Pochłaniają wilgoć, a ponadto gwarantują komfort i bezpieczeństwo podczas chodzenia boso. Dywaniki antypoślizgowe tworzą strefę pewnego stąpania wokół wanny lub prysznica, ograniczając tym samym ryzyko upadku. Dzięki możliwości prania w pralce, na przykład popularny dywan shaggy do łazienki, może być zawsze czysty i stanowić przyjemne miejsce dla stóp.

Dywany do prania – idealny dodatek do przedpokoju i pokoju dziecięcego

Wybór dywanu jest ważną decyzją. Wyrób ten w różnych pomieszczeniach pełni różne funkcje. Salon, sypialnia, kuchnia i łazienka to miejsca, w których jest niezbędny. Nie można jednak zapominać o przedpokoju, w którym dywan do prania okaże się niezwykle pomocny. Korytarz jest ważną częścią domu. Jest pierwszym pomieszczeniem, które widzą goście i jest w nim największe natężenie ruchu w domu. W przedpokoju idealnie sprawdzą się antypoślizgowe dywany, które ułatwią codzienne funkcjonowanie. Ważną cechą dywanów w korytarzach musi być ich łatwe utrzymanie w czystości, dlatego też dywany do prania w pralce, bezsprzecznie nadają się do wykorzystania w tym miejscu. Wyprane w pralce nie tracą swoich barw ani faktury a korytarz, dzięki nim zawsze wygląda elegancko. Dywan, który można prać, chroni podłogę w holu przed zabrudzeniami, wnoszonymi z zewnątrz i izoluje podłogę przed porysowaniem jej obcasami. Sierść zwierząt, kurz, rozlane płyny czy nawet drobnoustroje lub pleśń, nie stanowią problemu, jeśli w pokoju dziecięcym znajduje się wyrób, taki jak dywan do prania w pralce. To gwarancja higieny i bezpieczeństwa dziecka, gdy raczkuje lub stawia pierwsze kroki. Trwałość tych produktów i doskonałe wykonanie, sprawiają, że nawet po wielu praniach nadal zachwycają pięknem swojego wzornictwa i kolorystyką.

Funkcjonalność dywanów w domu jest zawsze ich dużą zaletą. Dzięki nowoczesnej technologii, wykorzystanej przy ich produkcji, dywany, które oferuje sklep internetowy 7kd.pl, mogą być prane w pralce. To duże ułatwienie i znaczna oszczędność w budżecie domowym.