Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

Kuchenne rewolucje na ścianach

Kupujemy mieszkanie, urządzamy, mieszkamy kilka lub kilkanaście lat, aż nadchodzi taki moment kiedy ogarnia nas chęć na zmianę aranżacji. Naszych kuchni też to nie omija. W zależności od tego, jak bardzo opatrzył się nam obecny wygląd ścian, sprzęty oraz jakimi funduszami dysponujemy, rewolucja może być mała i polegać na wymianie dodatków czy pomalowaniu frontów szafek na innych kolor lub całkiem spora. I wtedy na przykład wymieniamy płytki.

Jest wiele kolekcji na rynku dedykowanych kuchniom. To kolekcje zawierające dekory, których wzory kojarzą się z jedzeniem
i piciem, i które doskonale pasują do kuchni czy jadalni.
Poniżej przedstawiamy kilka z takich właśnie kolekcji:

1. kolekcja Neo-Geo producenta Ceramika Color: czekolada, kawa i cytryna a do tego łyżki i filiżanki na eleganckich, szklanych dekoracjach. W sam raz do nowoczesnych i klasycznych kuchni. Płytki mają wymiary 60x25 cm.

 2. kolekcja Dekoracje ceramiczne producenta Paradyż: wino, wino i jeszcze raz wino. Zarówno pojedyncze płytki,
jak i obraz 3-elementowy. Płytki idealne do kuchni w stylu wiejskim, retro czy rustykalnym dostępne w rozmiarach 60x20 cm, 60x30 cm oraz 19,8x9,8 cm.

3. kolekcje Joy Bacca i Joy Arancia producenta Domino to owocowe dekory do nowoczesnej kuchni. Obydwie kolekcje mają wyraźne rysunki, które będą mocnym akcentem w kuchni. Płytki dostępne są w rozmiarze 44,8x22,3 cm.

4. kolekcja Andrea producenta Ceramika Końskie to coś dla lubiących stonowane kolory w dekoracjach. Płytki w kolorach beżowo-brązowych mają trzy różne wzory na powierzchni jednej płytki, które przedstawiają kieliszki do wina, filizanki z kawą oraz przyprawy. Płytki mają wymiary 60x20 cm.

5. kolekcja Nino producenta Polcolorit jest najbogatszą kolekcją dekorów kuchennych, które dodatkowo wyglądają niezwykle realistycznie. To dekory zawierające nowoczesne zdjęcia jedzenia takiego jak: pizza, ser pleśniowy, makaron czy gruszki, oraz utrzymane w stylu retro 2-elementowe obrazy - grafiki przedstawiające kieliszki wina wraz z karafkami. Płytki dostępne są w rozmiarze 40x20 cm a obrazy 40x40 cm.

6. kolekcja Ibiza producenta Polcolorit to owocowe dekory podpisane w języku angielskim. Na płytkach przedstawiono truskawki, pomarańcze, kiwi, wiśnie, limonkę i cytryny. Dodatkowym elementem jest dekor w którym za pomocą kilku linii narysowano dwie filiżanki kawy. Płytki mają wymiary 40x20 cm.

 

Inne kolekcje, które również mają dekoracje ze wzorami kuchennymi to m.in.: Biała Verre, Enna, Visage Fagiolo, Altea, Magma, Chiara/Purio, Vivida, Napoli, Paolo, Prato, Armonia.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza

Ostatnio dodana galeria

Zobacz ostatnio dodaną galerię. Oddaj swój głos, komentuj i wymieniaj się uwagami z innymi użytkownikami.

Białystok
TRAVIATA TUBĄ...

Pomysł na mieszkanie

Inspiruj się mieszkaniami zaprojektowanymi przez najlepszych projektantów

Czytaj całość

Ostatnio komentowana galeria

Zobacz jaki komentarz dodano do tej galerii.

fuga
AMICHE

Galeria laureata

Pokój Kubola wygrał w naszym konkursie Pokój dziecięcy.

Kubuś z rodzicami wygrał zakupy o wartości 1000 zł.

Czytaj całość