Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

Hiszpańskie patchworki od Codicer

Codicer to kolejna nowa firma w ofercie Dekordia. Ten hiszpański producent proponuje ciekawe płytki patchworkowe kolorowe i dwubarwne, nowoczesne i postarzane, które doskonale odnajdą się w aranżacjach retro i rustykalnych. Poniżej trzy kolekcje płytek, które odnajdziecie w naszym sklepie:

1. kolekcja Arte - dwubarwne płytki podłogowe, które tworzą na podłodze ciekawy dywan z płytek. Eleganckie, pasują do nowoczesnego i klasycznego stylu aranżacji wnętrza. Doskonale zgrają się z meblami drewnianymi w połączeniu ze szkłem. Płytki dostępne są w rozmiarze 25x25 cm, wykonane z gresu są mrozoodporne. Płytki nie są rektyfikowane, mają gładką powierzchnię:

2. kolekcja Heritage - kolorowe płytki patchworkowe, które wyglądają jakby były schodzone już przez miliony ludzi. Płytki mają kolorowe wzory, które postarzono poprzez ich ścieranie. Płytki będą pasowały do każdego stylu i wnętrza, od nowoczesnej łazienki do kuchni retro. Płytki dostępne są w nierektyfikowanym rozmiarze 25x25 cm. Są mrozoodporne
i mają gładką powierzchnię:

3. kolekcja Hidraulico - nowoczesny wzór patchworkowy, który dzięki płytkom ze wzorem dekoracyjnym można ułożyć
w elegancki "dywan z płytek". Trzy kolory - biały, ciemnoszary i zgaszony granatowy sprawiają, że nowoczesne meble
i dodatki będą pasowały do pomieszczenia z płytkami z tej kolekcji. Płytki mają nierektyfikowane wymiary 25x25 cm oraz matową, mrozoodporną powierzchnię:


ProducenciZobacz nasz asortyment wg producentów

Refundacja VAT

Tax Free