Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

Dekoracje szklane

Dekoracje szklane

Co zrobić, aby mieszkanie odznaczało się spójnością stylu, a jednocześnie nie przytłaczało nadmiarem wybranego motywu? Poniżej prezentujemy jedną z naszych propozycji na osiągnięcie harmonii we wnętrzu.

JAKIE POŁĄCZENIA STOSOWAĆ?

Oczywiście stwierdzenie, że dane elementy do siebie pasują, często jest wysoce subiektywne. Każdy ma inne poczucie estetyki, którego nie powinno się ignorować w trakcie projektowania swoich czterech ścian. Nikt przecież nie chce czuć się obco we własnym domu. Czasem jednak warto zasięgnąć opinii osób trzecich, a nawet profesjonalnego architekta wnętrz. Może to nas uchronić przed podjęciem pochopnej decyzji.

Jakie materiały ze sobą współgrają? Istnieje wiele połączeń, które są oczywistym wyborem. Surowe drewno pięknie skomponuje się z kamieniem czy cegłą. Jest to doskonała baza dla rustykalnego wnętrza. Jeśli jesteś zwolennikiem surowego klimatu, przemyśl kompozycje metalu z betonem. Niektórzy uznają to połączenie za chłodne, dla innych będzie orzeźwiające.

Niestety niewiele tworzyw cechuje się wysoką uniwersalnością zastosowania. Na tej płaszczyźnie zdecydowanie króluje szkło. Świetnie komponuje się z metalem, betonem, drewnem, kamieniem, tworzywami sztucznymi. Sprawdza się jako niebanalny dodatek do materiału dominującego (co bardzo ważne - nie przyćmiewając go). Dekoratorzy wnętrz są zgodni, że już niebawem coraz bardziej będziemy dostrzegać potencjał drzemiący w szkle. Materiał przestanie być traktowany jedynie jako dodatek i zacznie dominować w naszych wnętrzach.

DEKORACJE SZKLANE – ZADOWOLENIE GWARANTOWANE

Chcesz dodać swojemu domu uroku, ale nie dysponujesz dużymi nakładami gotówki i czasu? Na szczęście nie musisz zmieniać całego wystroju. Z pomocą przyjdą Ci szklane dekoracje. Podkreślą one charakter pomieszczenia i dodadzą mu świeżości. Dzięki nim możesz całkowicie zmienić ostateczny wydźwięk aranżacji.

Amatorzy rękodzielnictwa bardzo chętnie tworzą szklane dekoracje. Nadaje to osobistego charakteru wnętrzu. Jednak decydując się na takie rozwiązanie należy wziąć pod uwagę kwestie bezpieczeństwa, ponieważ zwykłe szkło jest podatne na uszkodzenia mechaniczne. Dlatego polecamy zakup gotowych dekoracji. Producenci wykonują je ze szkła hartowanego, które jest nawet 4 razy bardziej wytrzymałe niż szkło zwykłe.

Coraz chętniej wykorzystujemy szklane elementy dekoracyjne. Świetnie sprawdzają się w łazienkach. Szklana mozaika DAH049 marki Pilch, zagwarantuje niepowtarzalny, intymny nastrój podczas kąpieli. W kuchni z kolei warto zdecydować się na przełamanie linii standardowych płytek bordową uniwersalną mozaiką od producenta Paradyż.

Udostępnij


Dodaj komentarz

Komentarze

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza

Ostatnio dodana galeria

Zobacz ostatnio dodaną galerię. Oddaj swój głos, komentuj i wymieniaj się uwagami z innymi użytkownikami.

Lublin
TRAVIATA TUBĄ...

Pomysł na mieszkanie

Inspiruj się mieszkaniami zaprojektowanymi przez najlepszych projektantów

Czytaj całość

Ostatnio komentowana galeria

Zobacz jaki komentarz dodano do tej galerii.

Lublin
AMICHE

Galeria laureata

Pokój Kubola wygrał w naszym konkursie Pokój dziecięcy.

Kubuś z rodzicami wygrał zakupy o wartości 1000 zł.

Czytaj całość