Zostaw swój numer* a nasi konsultanci oddzwonią do Ciebie w pierwszej kolejności.

Pamiętaj, że pracujemy:
poniedziałek - piątek: od 8 do 17
sobota: od 8 do 14

* oddzwaniamy tylko na numery zarejestrowane w Polsceimię i nazwisko*
numer telefonu*
temat rozmowy*

      

Betonowe gresy w naszej ofercie

Gresy wyglądające jak beton to trend w aranżacji wnętrz tego sezonu. Takie gresy stosujemy w każdym wnętrzu w naszym domu. Wnętrza w szarości są ponadczasowe i stanowią doskonałą bazę do innych dodatków w naszym pomieszczeniu. Duże, gresowe płyty optycznie powiększają naszą przestrzeń.

PŁYTKI ZAGRANICZNE

Wszystkie fabryki zagraniczne wprowadziły takie gresy imitujące beton do swojej oferty. Pokazujemy najlepsze naszym zdaniem płytki gresowe w szarości.

1. Gres producenta Alleluia kolekcja Concrete to surowe, naturalne piękno szarości. W naszym sklepie w wersji lappato ( półpoler). Niesamowity efekt mieniącego się betonu, to coś co przyciąga spojrzenia.

Gresy Aleluia są rektyfikowane i dopracowane do każdego szczegółu. W naszym sklepie występują wrozmiarze 59,2 x 59,2 w dwóch kolorach Concrete Fuse  oraz Concrete Mass

 

 

Zobacz płytki Concrete producenta Aleluia

 

2. Gres producenta Cotto Tuscania z kolekcji Grey Soul to płytki, które idealnie odwzorowują surowość betonu. Doskonałe do łazienki jak i kuchni czy salonu. Gresy Grey Soul sprzedawane w naszym sklepie wsytępują w dwóch rozmiarach: w prostokącie 29,8 x 60,5 oraz w kwadracie 60,5 x 60,5 w trzech odcieniech szarości: jasnym, średnim oraz ciemnym. Do kolekcji występują również dekoracje.

 

 

 

Zobacz płytki Grey Soul producenta Cotto Tuscania

 

3. Gres producenta Provenza z kolekcji Re-use to efektowne gresy z charakterem. Przetarcia na szarej betonowej powierzchni dodają efektu całości wnętrza. Gresy Re-use w naszym sklepie występują w dwóch odcieniach szarości Malta oraz Fango, w dwóch rozmiarach 46 x 90 oraz 60 x 60 oraz w dwóch rodzajach powierzchni: lappato (półpoler) oraz natura (mat).

 

 

 

Zobacz płytki Re-use producenta Provenza

 

4. Gres producenta Vives z kolekcji Bunker to hiszpański gres w najlepszym wydaniu. Gres delikatnie szorstki w kilku odcieniach szarości oraz rozmiarach od naprawdę dużych 119,3 x 59,3 i 89,3 x 44,3 poprzez tradycyjne 59,3 x 59,3 poprzez małe gresowe mozaiki w kształcie jak plastry miodu. Gres Bunker pasuje do każdego wnętrza i stworzy w nim niesamowite miejsce.

 

 

 

Zobacz płytki Bunker producenta Vives

 

PŁYTKI POLSKIE

 

1. Gresy Concrete producenta Tubądzin są bardzo podobne do płytek z kolekcji Bunker producenta Vives. Mają chropowatą, surową powierzchnię ( Concrete 3 oraz Concrete 4 w rozmiarze 59,8 x 29,8) lub wersję gładką Concrete 1 w rozmiarze 59,8 x 59,8. Wyglądają bardzo dobrze w połączeniu z białą cegłą oraz dodatkami w kolorze. Płytki bardzo dobrej jakości, kolor jasny szary.

 

 

Zobacz płytki Concrete producenta Tubądzin

 

2. Gresy Aloke producenta Paradyż to nowość na rynku. Powierzchnia płytki to trochę "ugrzeczniony" beton z delikatnym geometrycznym wzorem. Gres Aloke występuje w dwóch rodzajach powierzchni w strukturze z ornamentem oraz w strukturze ze wzorem geometrycznym. Gresy Aloke są w dwóch kolorach bianco ( zbliżone do ciepłego beżu) oraz grafit ( zbliżone do brązu)

 

 

Zobacz płytki Aloke producenta Paradyż

Udostępnij


Dodaj komentarz

Komentarze

 • Nazwa uzytkownika

  2015-10-30 09:08:11

  John J
  napisał:

  Wygląda rewelacyjnie!

 • Nazwa uzytkownika

  2015-10-26 09:43:31

  Frank S
  napisał:

  Bardzo podoba mi się taki styl

 • Nazwa uzytkownika

  2015-01-13 09:29:57

  karolinna
  napisał:

  świetne betony :) fajny efekt można też uzyskać za pomocą paneli gipsowych o betonowej strukturze http://loftsystem.pl/panele-dekoracyjne-concrete/

ProducenciZobacz nasz asortyment wg producentów

Refundacja VAT

Tax Free