Dodaj odpowiedź
Avatar info

salon w stylu skandynawskim?

Avatar użytkownik (0 postów)

sdgf egesg

07 Stycznia 2014 14:14


http://www.stronywnetrza.pl/inspiracje/nowoczesny-bialy-salon-w-stylu-skandynawskim-biale-aranzacje-salonow,1_366,9_116.html
http://www.stronywnetrza.pl/inspiracje/nowoczesne-meble-do-salonu-szara-sofa-i-czarne-meble-do-salonu,1_371,9_85.html
http://www.stronywnetrza.pl/aktualnosci/farby-i-lakiery-w-sprayu-sposobem-na-kolorowe-dekoracje-do-domu,2_404,9_94.html
Hej, zastanawiam się właśnie co sądzicie o tego typu dekoracjach w domu? Czy np. takie dekoracje sprayem mogą się ładnie komponować z salonem w stylu skandynawskim? Sądzę, że mogłoby wyjść z tego całkiem ciekawe połączenie styli ale nie ukrywam, że nie chcę sobie zrobić ?wiochy? w domu. Co sądzicieforum_)

Avatar info Odpowiedź
Avatar użytkownik (2 postów)

Sylwia Kuchta

20 Grudnia 2016 10:24

Ja także kocham styl skandynawski. Zastanawiam się jednak, czy do salonu w takim stylu pasuje kominek elektryczny, na przykład taki? http://www.kambud-kominki.pl/kominki_elektryczne37.html Chciałabym mieć kominek, jednak nie wiem czy wszystko będzie do siebie pasowało?


CYTUJ
Avatar użytkownik (6 postów)

Monika Cieślik

27 Grudnia 2016 14:25

Fakt jest taki, że ostatnio wszyscy urządzają swoje mieszkania i domu w skandynawskim stylu. Stało się to niesamowicie popularne, ale jak na razie mi się nie opatrzyło. Sama mam wnętrza w skandynawskim stylu i nie zmieniłabym tego wystroju, jeśli bym teraz miała robić remont.


CYTUJ
Avatar użytkownik (4 postów)

Aśka Róża

02 Stycznia 2017 14:46

Tak, to teraz bardzo popularny styl i widać to na każdym kroku niemal w każdym wnętrzu. Ja jestem fanką mieszania stylu i tym samym do skandynawskiego stylu dodałam meble prowansalskie Całość niesamowicie mi się podoba. Może jak zrobię jakieś ładne zdjęcie to je tu dodam


CYTUJ