Dodaj odpowiedź
Avatar info

Lazienka nowoczesna

Avatar użytkownik (3 postów)

Grzechu_ L.

27 Lipca 2015 17:51

Witam, chcemy urządzić lazienkę w nowoczesnym stylu. jakiś pogląd na wyposażenie mamy i teraz pytanie do forumowicow> Macie doswiadczenia ze sklepem Lazienkaplus.pl ? Widzę ,że mają parę fajnych spraw które by nam podeszły. Czytałem że sklep jest OK ale wiecie jak to jest;) Więc ? Pozdrowiska !

Avatar info Odpowiedź
Avatar użytkownik (44 postów)

Iwona P.

02 Stycznia 2016 20:37

Nie korzystałam ale nazwa mi znajoma, często przewija się na różnych forach. Ale jak masz obawy to najpierw się skontaktuj z obsługą sklepu. Aczkolwiek w ofercie np. nie mają np. ceramstica, a tych teraz szukam. Masz już jakieś pomysł na aranżację, wybrane płytki?


CYTUJ
Avatar użytkownik (2 postów)

KAMILA Paszkowska

19 Lutego 2016 16:04

koleżanka, która właśnie skończyła budowę mówiła mi, że kupiła tam armaturę.
płytki i mozaiki nabyła tu:CYTUJ
Avatar użytkownik (70 postów)

tribado

26 Lutego 2016 08:47

Nie słyszałem nigdy o tym sklepie więc nie będę oceniał, ale moim zdaniem warto mimo wszystko pojeździć po zwykłych sklepach stacjonarnych, bo wtedy zawsze możemy sprawdzić produkt na żywo, przez co będziemy mieć pewność, że spełnia on nasze oczekiwania :)


CYTUJ
Avatar użytkownik (5 postów)

Maciej Wujkowski

12 Kwietnia 2016 23:24

Nowoczesność to też oszczędzanie wody, nie tylko design. Tak mi się kojarzy. Na pewno pomagają baterie z funkcją ecocklick, na pewno pomaga korzystanie z kabiny prysznicowej zamiast wanny. Ja mam kabinę od lat i nie myślę już o kąpieli wannowej, idzie się przyzwyczaić. :)


CYTUJ
Avatar użytkownik (11 postów)

Marta Łubik

13 Kwietnia 2016 12:57

Jeśli chcesz mieć w łazience nowoczesny design, zajrzałabym tutaj:
https://sklep.paradyz.com/produkty/plytki--lazienka
Wyposażenie swoją drogą, ale ważny jest przy tym wszystkim wystrój :) Mnie osobiście marzy się grafit z bielą na ścianie, ale mam tak małą łazienkę, że jak dorzucę ciemne kolory płytek, to mogę tej łazienki nie znaleźć :)


CYTUJ
Avatar użytkownik (10 postów)

stefa kowalska

14 Kwietnia 2016 16:19

Ja kupowałam na łazienkaplus kilka rzeczy, i to nawet wannę. Przywieźli pod sam dom. Ceny też mają całkiem dobre, dlatego już tam sobie kupiłam za jednym zamachem kilka rzeczy.


CYTUJ
Avatar użytkownik (44 postów)

Iwona P.

30 Maja 2016 17:59

Sporo nowości w swej ofercie teraz wprowadził ceramstic. Jest kilka kolekcji, które się wybijają wyglądem lub kształtem.
O nowościach tu: http://dekordia.pl/informacje/nowosci-w-ofercie-plytek-ceramicznych-ceramstic.html
A zakupy to jak kto lubi, online jest wygodnie.


CYTUJ
Avatar użytkownik (29 postów)

Kasia Klus

20 Czerwca 2016 13:43

Mnie bardzo podobają się jasne łazienki, dobrze oświetlone z pięknymi lustrami. Na przykład te http://www.magiaswiatel.pl/stylowe-lustra-do-lazienki bardzo chętnie widziałabym w swoim mieszkaniu :)


CYTUJ
Avatar użytkownik (44 postów)

Iwona P.

30 Czerwca 2016 19:57

Jasne, oświetlenie jest mega ważne nadaje klimat i uwidacznia czasem akcenty dekoracyjne. Podobnie lustra, choć tych zbyt wiele nie chciałabym mieć w łazience.
Mnie bardzo podoba się pomysł wykorzystania nietypowych płytek heksagonalnych. W ogóle wzory geometryczne teraz na topie np. dekory Opp! Multicolor w odważnych kolorach.


CYTUJ
Avatar użytkownik (7 postów)

Danuta ssss

08 Lipca 2016 14:04

Moim zdaniem najlepiej zaczęrpnąć porady specjalisty. Ja korzystałam z usług firmy Futurum Architecture. Profesjonalnie łączą style w jedną całość, świetnie znają się na swojej pracy. Przesyłam ich ofertę :http://www.futurumarchitecture.eu/offer/index.html


CYTUJ