Dodaj odpowiedź
Avatar info

remont małej łazienki

Avatar użytkownik (2 postów)

KAMILA Paszkowska

16 Lutego 2016 13:39

witam,

planuję generalny remont łazienki.

jest mała więc myślę, że dobrym pomysłem byłby biały kolor z jakimś akcentem.

podoba mi się takie połączenie:http://ceramercato.pl/mozaiki/szklane/726-dell-arte-graphics-moma-25x25mm-mozaika-scienna-lazienkowa-kuchenna-podlogowa.html
albo

http://ceramercato.pl/mozaiki/szklane/725-dell-arte-graphics-rivere-gris-decor-25x25mm-mozaika-scienna-lazienkowa-kuchenna-podlogowa.html

czy to dobry pomysł czy raczej sama biel/krem, ogólnie jasne?

pozdr

Avatar info Odpowiedź
Avatar użytkownik (2 postów)

KAMILA Paszkowska

19 Lutego 2016 15:59

zero pomocy...:-(


CYTUJ
Avatar użytkownik (70 postów)

tribado

26 Lutego 2016 08:45

Hmm linki nie działają, ale myślę że akurat w przypadku łazienki lepszy będzie jeden kolor. Tzn dużo zależy też od tego jak wygląda cała łazienka, bo czasami jakiś mały akcent gdzieś z boku może robić fajne wrażenie, ale tak jak napisałem, wszystko zależy :) u siebie osobiście decydowałbym się na jeden kolor


CYTUJ
Avatar użytkownik (2 postów)

Dawid Potul

03 Marca 2016 09:28

Ja też nosze się z zamiarem remontu łazienek a przy okazji połączenia ich. Moim zdaniem to fajnie wyglądają białe płytki do połowy ściany i ciemno szara farba. Oczywiście wokół prysznica lepsze będą kafelki. Ale akcent z malowaną ścianą dobrze wygląda.


CYTUJ
Avatar użytkownik (5 postów)

Maciej Wujkowski

25 Marca 2016 18:32

Możesz czymś tę biel przełamać, ja najchętniej wybrałbym jakąś ładną roślinę doniczkową, ale nie mam niestety na to miejsca. Polecam zwracać uwagę na odcienie bieli wybierając ceramikę łazienkową - Roca ma np. swoje specyficzne odcienie, niepowtarzalne u innych producentów.


CYTUJ
Avatar użytkownik (47 postów)

Aneta Klapsa

29 Kwietnia 2016 07:55

Sama natomiast cenię sobie różnorodność, wobec czego jeżeli chodzi o łazienkę, postawiłabym na płytki np. w dwóch fajnie komponujących się ze sobą kolorach. Do tego oczywiście nie może zabraknąć jakiegoś ładnego lustra, np. takiego podświetlanego z http://www.lustrowramie.pl/ . Przeglądałam ostatnio dostępne tam produkty i prezentują się rewelacyjnie.


CYTUJ
Avatar użytkownik (3 postów)

Cezary80

16 Czerwca 2016 19:13

Ostatnio udało nam się właśnie wykończyć naszą łazienkę w mieszkaniu. Jako, że jest to kawalerka, to i łazienka nie jest duża (ma jakieś może 4 m kw.). Jednak udało nam się pomieścić w niej sporo rzeczy, a jest jeszcze przestrzeń do swobodnego poruszania się w niej dwóch osób. Mamy w niej brodzik, sedes, umywalkę. Mieści się nawet dość spora pralka i suszarka na pranie. Żeby jeszcze dodać optycznej przestrzeni, położone zostały jasne płytki oraz znajduje się duże lustro https://sklep.paradyz.com/. Mamy jeszcze dużo przestrzeni nad pralką, którą też chcemy wykorzystać. Pamiętajcie, że przestrzeń w łazience pod sufitem, też można wykorzystać.


CYTUJ
Avatar użytkownik (7 postów)

Karina Nowarczuk

06 Lipca 2016 14:55


CYTUJ
Avatar użytkownik (7 postów)

Karina Nowarczuk

06 Lipca 2016 15:01


CYTUJ
Avatar użytkownik (7 postów)

Alicja Durum

12 Stycznia 2017 10:41

Tez mam niewielką łazienkę w jasnej kolorystyce i wszystkie elementy wyposażenia kupiłam w http://idealnalazienka.eu/. Koniecznie zajrzyj na ich stronę bo mają konkurencyjne ceny.


CYTUJ
Avatar użytkownik (7 postów)

Sebastian Bułecki

20 Stycznia 2017 22:14

U mnie tez nie ma szału z wielkością łazienki. Miałem duży problem z jej aranżacją. Przede wszystkim chodziło mi o funkcjonalne zagospodarowanie przestrzeni, wykorzystanie każdego kąta. Fajne pomysły znalazłem w sklepie Salony Hoff . Mają w ofercie ponad 80 aranżacji łazienek, można wybrac coś ciekawego nawet dla tych malutkich pomieszczeń.


CYTUJ