Dodaj odpowiedź

Twoja wymarzona kuchnia

Anna Maciorowska

10 Grudnia 2014 15:28

Jesteśmy największym w Polsce zakładem produkującym meble kuchenne pod indywidualne zamówienie, istniejemy na rynku od ponad 60 lat.

Nasze kuchnie tworzone są z dużą pasją. Kuchnia jest dla wielu osób szczególnym miejscem, gdyż większość czasu spędzamy w niej, przygotowując rodzinne posiłki, spędzamy miłe chwile.

Nasze wzory są zarówno nowoczesne, jak i eleganckie, tworząc w ten sposób unikalny styl. Śledzimy trendy modowe, które wdrażamy oraz dopasowujemy specjalnie do Was. Wpółpracując z wieloma markowymi producentami, wyszliśmy klientowi naprzeciw, podbijając rynek konkurencyjnymi cenami.

Posiadamy potwierdzone certyfikatami systemy zarządzania jakością ISO 9001, środowiskiem ISO 14001 oraz bezpieczeństwem pracy OHSAS 18001.

Pięcioletnia gwarancja udzielona przez stabilny podmiot jakim jest WFM pozwala klientom zaspokoić ewentualne roszczenia z tytułu wad ukrytych.
Na życzenie klienta łączymy style, dopasowujemy meble do Waszych potrzeb.

http://www.wfm-kuchn...marka-wfm/o-nas

Katarzyna Włodarska

26 Września 2016 11:25

Ja również marzę o wyspie, ale nie mieszkamy jeszcze w domu, a w małym mieszkaniu więc wyspy nie ma i nie będzie. Jednak marzyłam też o białej kuchni w stylu skandynawskim i właśnie taką mam.

Elżbieta

09 Listopada 2016 16:48

Moja wymarzona kuchnia to czarna z jasnym blatem jak na tej stronie:. Ale niestety mąż nie chce się zgodzić na czarne meble. Twierdzi, że kuchnia będzie ciemna i nieprzyjemna. Mam nadzieję, że uda mi się go przekonać do takich mebli.

Karolina Naworcka

12 Stycznia 2017 09:56

Mi się marzy kuchnia w odcieniach czerni i bieli, takie jak tutaj: http://superwnetrza.pl/kuchenna-czern-biel/ Ale remont mąż przewidział dopiero na przyszły rok, więc jeszczze trochę muszę sie wstrzymac :)