Płytki z Hiszpanii i Włoch Regulamin Dostawa-Płatność Kontakt Nasz sklep w Lublinie Odbiór towaru
Zaloguj Załóż
Dodaj odpowiedź

Domy znanych ludzi

02 Marca 2011 13:47

Jak mieszkają "gwiazdy". Fajnie, czy też nie - warto zobaczyć. Wrzucajmy linki do youtuba najlepiej.

Chewille
ania@studioprojektowe.com

05 Października 2011 18:14

Urszula mieszka w Józefowie. Piękny dom gwiazdy robi wrażenie na wszystkich. To niezwykły dom, a prawdziwy pałac! Bardzo wam się spodobał ten dom, bo dostał aż 3125 głosów. Miejsce 3. naszego zestawienia.
www.plotek.pl/plotek/1,111483,9479795,Dom_Urszuli_,,ga,,3.html

Chewille

05 Października 2011 18:15

Wiele lat zajęło Maryli Rodowicz wprowadzenie się do tego domu. A był to wymarzony dworek gwiazdy. Ponad stuletni w podwarszawskim Konstancinie. Rodowicz wyremontowała i urządziła po swojemu. Jak zdradzała w wielu wywiadach, w tej willi straszy. W sondażu dostała 2125 głosów, co daje jej 4. miejsce.
www.plotek.pl/plotek/1,111483,9479795,Dom_Maryli_Rodowicz__,,ga,,4.html

Chewille

05 Października 2011 18:16

To nie dom, to nie willa. To prawdziwy pałac! Pałac Jana Kulczyka mieści się w Konstancinie pod Warszawą. Mimo że najbardziej wypasiony, nie okazał się numerem jeden a numerem 5. Zdobył 1436 głosów.
www.plotek.pl/plotek/1,111483,9479795,Dom_Kulczykow_,,ga,,5.html

majanka

06 Października 2011 11:51

Rzeczywiście imponujące są domy gwiazd, ale raczej tych amerykańskich. Nie wiem, czmu nasze rodzime gwiazdy gustują w dworkach i staromodnych wnętrzach. Mnie osobiście bardziej podobają się proste bryły i przestrzenie, jak np. u Rihanny. Chociaż tam są znacznie większe pieniądze, niż u naszych celebrytów.

majanka

06 Października 2011 13:23

A oto mieszkanie Miki Urbaniak, piosenkarki - córki Michała Urbaniaka i Urszuli Dudziak. Bardzo podoba mi się kolorystyka i eklektyzm tego wnętrza. [url href=http://dekoratorniatv.pl/264.htm][/url] Muszę się nauczyć wstawiać zdjęcia

piotr

06 Października 2011 15:40

tak wszystkie te mieszkania są owszem bardzo ładne ale jak dla mnie troszkę za dużo przepychu. ale to normalne w ich środowisku. a mi musi wystarczyć podglądanie ich w pięknych rezydencjach nie kiedy i w pałacach.

Dora

06 Października 2011 15:43

Użytkownik majanka napisał:

Rzeczywiście imponujące są domy gwiazd, ale raczej tych amerykańskich. Nie wiem, czmu nasze rodzime gwiazdy gustują w dworkach i staromodnych wnętrzach. Mnie osobiście bardziej podobają się proste bryły i przestrzenie, jak np. u Rihanny. Chociaż tam są znacznie większe pieniądze, niż u naszych celebrytów.

A ja mam zupełnie odmienne zdanie:) Bardzo podobają mi się domy polskich gwiazd:) Zwłaszcza te dworki i ich staromodne wnętrza:) W takich domach czuć jest duszę:)

Dora

06 Października 2011 15:56

Użytkownik Chewille napisał:

Ilona Łepkowska mieszka w domu Czesława Bieleckiego - znanego polskiego architekta. Podwarszawska rezydencja wzbudza sporą sensację swoim awangardowym niemal bajkowym wyglądem.
www.plotek.pl/plotek/1,79592,9265189,Dom_krolowej_seriali_Ilony_Lepkowskiej_,,ga,,8.html

Ten dom zrobił na mnie największe wrażenie.
Czesław Bielecki projektując go, chciał stworzyć dla siebie enklawę, w której będzie mógł się odciąć od brzydoty. Posiadłość otacza podwórze, z którego właściciel uczynił ogród wewnętrzny. Dwa skrzydła budynku łączy zadaszony taras pod kamienną arkadą. Olbrzymi ogród otoczony jest ziemnymi wałami. Posesja ma pół kilometra długości.
WOW !!!

Chewille

06 Października 2011 16:33

Super dopełniający opis:) Mnie tez bardzo podoba się ten dom ale to także jest zasługa zieleni go otaczającej. Jet cudowna, bajkowa.

Chewille

06 Października 2011 16:45

Użytkownik majanka napisał:

Wydaje mi się , ze są dwa tego powody. Pierwszy to nasza rodzinna natura. Nasze domy to enklawa , domy pokoleniowe. Pomalutku się to zmienia , ale widać to bardziej w mieszkaniach singli tzw studiach.
Drugi powód to finanse. Na pewno portfel gwiazdy naszej rodzimej jest pełniejszy niż niejednego z nas , ale jeszcze zbyt pusty aby mieć kilka rezydencji i sztab osób które pracują przy utrzymaniu w nich i wokół nich porządku. Co wychodzi gwiazdom na zdrowie, bo nie ma nic lepszego niż gniazdo rodzinne, pełne przyjaciół i ciepła. Nie zamieniłabym tego na luksus rezydencji zagranicznej gwiazdy wokół której jest mnóstwo ochroniarzy, obcych osób . :)